Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarken maça başlayamıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

427370

Hectopat
Maça giriyorum operatörü falan seçiyorum hazır verme kısmında kalıyor. Basmadığım tuş kalmadı. Nasıl hazır vereceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şeye basmasan bile otomatik oyunun başlaması lazım, bazen ben operatör seçmiyorum rastgele bir tane veriyor oyuna giriyorum. Olması gereken ise, ilk başta bir yer seçeceksin, sonra operatör seçeceksin, silah seçme ekranında ana silahının üstünde confirm lodout gibi bir şey var ona basacaksın sonra oyun başlayacak fakat dediğim gibi bu adımları yapmasan bile rastgele bir şeyler veriyor ve oyuna giriyorsun.

Bir şeye basmasan bile otomatik oyunun başlaması lazım, bazen ben operatör seçmiyorum rastgele bir tane veriyor oyuna giriyorum. Olması gereken ise, ilk başta bir yer seçeceksin, sonra operatör seçeceksin, silah seçme ekranında ana silahının üstünde confirm lodout gibi bir şey var ona basacaksın sonra oyun başlayacak fakat dediğim gibi bu adımları yapmasan bile rastgele bir şeyler veriyor ve oyuna giriyorsun.

1 dakika beklemiştim ama girmiyor anlamadım eğitim alanına bot maçına falan girebiliyorum Online maçlara giremiyorum.

Merhaba, oyunu aç kapa yapmayı falan denediniz mi? Ben de uzun zaman girmemiştim. Sonra girince Mouse'yi hareket ettiremiyordum. Sadece W a s D çalışiyordu yani sağa sola donemiyordum, aç kapa yaptim olmadı. Ben de sil yükle yaptim duzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı