Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayışını öğrenmek için YouTube kanal önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
1 yıl önce aldım oyunu fakat 1 saat oynayıp sevmemiştim bune böyle küçük bir araçla gidiyorum ölüyom başlıyorum insan ile 1dk geçmeden ölüyorum çok saçma diyordum ama o kadar para verdim. Madem 2. şans vereyim öğrenmek istiyorum oyunu hangi kanalı önerirsiniz YouTube'da? Bu arada ayarları gösteren birisi olsun çünkü bende GT 730 var düşük ayarlarda oynamam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reembey çok iyi bir r6 oyuncusu hem de türk. her şeyi detayına kadar anlatıyor. Ama kullandığı grafik ayarları üst düzey

1 yıl önce aldım oyunu fakat 1 saat oynayıp sevmemiştim bune böyle küçük bir araçla gidiyorum ölüyom başlıyorum insan ile 1dk geçmeden ölüyorum çok saçma diyordum ama o kadar para verdim. Madem 2. şans vereyim öğrenmek istiyorum oyunu hangi kanalı önerirsiniz YouTube'da? Bu arada ayarları gösteren birisi olsun çünkü bende GT 730 var düşük ayarlarda oynamam lazım.

Merhabalar dostum, sana tavsiyem oyunu oynayarak kendin öğrenmeye çalış. Zaten oyun son 2-3 yılda yeni oyuncular için çok kolay hale getirildi ve getirilmeye devam edilmekte. Eğer yine de bir YouTube kanalı istiyorsan ReemBey'i öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı