Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six Siege sürekli çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AXCHNEER

Kilopat
Makaleler
2
Sistemimde Intel Core i5 1035G1 işlemci, NVIDIA MX330 2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM var. Oyunun hazırlık aşaması bitmek üzereyken oyun çöküyor. Oyunun MX330 ekran kartında çalıştığına eminim, sorunun işlemciden kaynaklandığını düşünüyorum. Oyunda 10 dakika geçirince 1 GHz altında çalışmaya başlıyor. Bir de 10. nesil işlemci. Nasıl böyle bir hata var anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimde Intel Core i5 1035G1 işlemci, NVIDIA MX330 2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM var. Oyunun hazırlık aşaması bitmek üzereyken oyun çöküyor. Oyunun MX330 ekran kartında çalıştığına eminim, sorunun işlemciden kaynaklandığını düşünüyorum. Oyunda 10 dakika geçirince 1 GHz altında çalışmaya başlıyor. Bir de 10. nesil işlemci. Nasıl böyle bir hata var anlamadım.

Oyun crackli mi, orijinal mi? Crackli oyunlarda bu tarz hatalar olur.

Eğer crackli ise bilgisayarında Steam'dan çıkış yap.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı