Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de aimi nasıl geliştirebilirim?

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selamlar. R6'da eğimimi nasıl daha iyi bir hale getirebilirim? Oyunda yaklaşık 80 saatim var ve 44 seviyeyim ama eğimim çok kötü. Mesela bana arkası dönük birine sıkıyorum ama o arkasını dönüp beni öldürüyor. Her maçta 3-4 kez ölüp Max 2 kill alabiliriyorum. O da Max. Çoğu zaman kill alamıyorum. Sizce nasıl daha iyi hale getirebilirim eğimi mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük DPI ile oynamaya çalış. Bana 900-800 DPI bile yüksek geliyor. Öğretici olması açısından şunu takip edebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genellikle temiz ve nokta içeren nişangahları takarak NİŞANGAH AÇIK şekilde sık. Bir de yeterli istihbaharat varsa Aim'e çok gerek yok, takımın taşır.

Aim çok gerekmiyor hocam aslında. Sadece silaha göre recoil pattern bakıp nereden ateş edeceğini hesapla. Mesela silah göğüsten kafaya doğru gidiyorsa göğüsten başla. Veya ayaktan kafaya gidiyorsa ayağa bas.
Aynı zamanda çok fazla kapıdan peak yapmamaya çalış yoksa avlıyorlar. Haritaları öğren, mesela Echo, Valkyrie vs. alıyorsan, kameraları nereye koyacağını hesapla ki takımdakiler anlasın.

Ayrıca İngilizce konuş biraz sende onları anla :D

80 saat ve 44 seviye bu oyun için hiçbir şey. Eli kolu tutmayan biri sadece harita bilgisiyle info vererek kendini taşıtabilir. Ranked haritalarını kendi evin gibi bilmen lazım. İlk başlarda adam vuramamayı kafana takma haritaları öğrenmeye bak. Her raund farklı şeyler dene. Atakta sürekli farklı yerlerde doğ farklı yerlerden giriş yap. Yayıncı takip ediyorsan oyunun bomba alanı dışında her yerde oynandığını fark etmişsindir son 1 dakikadan önce neredeyse kimse bomba alanına girmiyor. Nişangahta veya diğer eklentilerde hangisiyle rahatsan hangisi kolay geliyorsa onu kullan. Mesala ben holo kolay kolay kullanmam çerçevesi çok kalın geliyor nişan aldığımda diğer tarafları göremiyorum.

Geri
Yukarı