Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de Deluxe Edition karakterleri açılmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

0hMeep

Centipat
Daha fazla  
Year 7 Deluxe Edition demek oyun şu anda 7. sezonunda olduğundan dolayı 7. yılın Deluxe Edition paketi olduğu anlamına geliyor.

Bu paket içerisinde ekstradan 1. ve 2. yıla ait tüm operatörler ücretsiz olarak hesabınıza veriliyor. Her iki sezondan da 8 operatör olmak üzere toplamda 16 operatöre ücretsiz sahip oluyorsunuz.

Bende Deluxe Edition'u satın aldım ama oyunda çaylaktan başka hiçbir operatör yok. Nasıl operatörleri alırım? DLC mi etkinleştirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deluxe Edition aldıysanız sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Hesaba girdiğinizde karakterler açık olarak geliyorlar. Doğru hesaba girdiğinize emin misiniz?

1670527310459.png

Özelliklerden DLC'yi seçtiğinden emin misin?

Dosya Ekleri

• Rainbow Six 8.12.2022 22_04_57.png
    Rainbow Six 8.12.2022 22_04_57.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 44
  • 2022-12-08 (3).png
    2022-12-08 (3).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
Steam'de kullandığım e postamla yeni bir hesap açtım DLC'lerde açık ama operatör yok.
Deluxe Edition hesabını satın aldığınız Ubisoft hesabına girmelisiniz. Farklı hesaba giriş yapıyor olabilir ya da daha önceden farklı bir hesap bağlanmış olabilir.

Oyunu Steam'den satın aldım.
Oyunu Steam üzerinden almanız bir şey fark ettirmiyor maalesef. Oyuna giriş yapabilmek için bir de Ubisoft hesabına sahip olmanız ve o hesaba da girip yapmanız gerekli.

Şu anda mevcut bulunan Steam hesabınızda daha önceden bağlanmış farklı bir Ubisoft hesabı varsa otomatik olarak ona giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu sebepten dolayı hesabınızı kontrol edin diyorum.

Oyunu Steam üzerinden almanız bir şey fark ettirmiyor maalesef. Oyuna giriş yapabilmek için bir de Ubisoft hesabına sahip olmanız ve o hesaba da girip yapmanız gerekli.

Şu anda mevcut bulunan Steam hesabınızda daha önceden bağlanmış farklı bir Ubisoft hesabı varsa otomatik olarak ona giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu sebepten dolayı hesabınızı kontrol edin diyorum.

Sorunu buldum. Farklı hesaba bağlanmış ama değiştiremiyorum. Oyunu alalı 15 gün oldu. İndirip girme fırsatım anca oldu. İade edemiyorum kaldım öyle.

Hocam özelden yazabilir misiniz? Bir şey soracağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı