Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'e Türkçe seslendirme geliyor

Adamlar ne yapsa yaranamıyorlar. Gerekli veya gereksiz, burada bunu tartışmanın ne önemi var? İşin sonunda Türkçe seslendirme alan büyük bir oyun var. Bu da belki diğer Ubisoft oyunlarına hatta başka firmaların oyunlarına örnek olur. Gayet güzel iş. Argo içeren kelimeleri saçma çevirmedikleri sürece sıkıntı yok.

Ayrıca bu sene Türk operatör beklemeyin. Her sene yol haritası çıkarıyorlar. Bu seneki plana göre Türk operatör görünmüyor. Seneye diyelim.

Yaptığım yorumun duygusal bağ ile ne tür bir bağlantısı var? Türkçe seslendirme Türkleri düşündükleri için gelmiyor Türklerden faydalanmak istedikleri için geliyor ben de bunu samimi bulmadığımı söyledim.
Arkadaşım Türkleri düşünmüyorlar demek olaya duygusal yaklaşıyorum demek. Hâlâ dediğinin ne anlam taşıdığının farkında değilsin. Türkleri neden düşünsünler diyorum ben de. Şirketler neden insanları düşünsün? Tabii ki faydalanmak için hareket edecekler.
@AidenPearce Kendini ifade edemiyor, haha atıyor, yazık gerçekten.

Son düzenleme:
Arkadaşım Türkleri düşünmüyorlar demek olaya duygusal yaklaşıyorum demek. Hâlâ dediğinin ne anlam taşıdığının farkında değilsin. Türkleri neden düşünsünler diyorum ben de. Şirketler neden insanları düşünsün? Tabii ki faydalanmak için hareket edecekler.
@AidenPearce Kendini ifade edemiyor, haha atıyor, yazık gerçekten.
Dostum boş konuşuyorsun sana kendimi daha niye ifade etmeye çalışayım. Komiksin diye de güldüm. Bu kadar basit.

Yaptığım yorumun duygusal bağ ile ne tür bir bağlantısı var? Türkçe seslendirme Türkleri düşündükleri için gelmiyor Türklerden faydalanmak istedikleri için geliyor ben de bunu samimi bulmadığımı söyledim.
Şu yorumu okurken suratım.
1653053834102.png

@Fur1907kan Hayır, optimizasyon baya baya bozuldu. 1080p low'da 60 FPS alırken 720p low'da zar zor 50 FPS alıyorum artık.
Low ayarlarda oynadığını göre sistemin düşük.

Bilgisayarın düşüktür.

Low ayarlarda oynadığını göre sistemin düşük.
Dostum Ubisoft’tan para falan mı alıyorsun? Optimizasyon kötüleşti FPS’im düştü diyorum bilgisayarın düşüktür yazıyorsun?
@Fur1907kan Hayır, optimizasyon baya baya bozuldu. 1080p low'da 60 FPS alırken 720p low'da zar zor 50 FPS alıyorum artık.
Eskiden 210 FPS civarı oynarken şu an 100’de oynuyorum hocam. Ciddi bir düşüş var.

Yeni konular

Geri
Yukarı