Tom Clancy's The Division 2 Pencere Modunda Açılıyor

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Tom Clancy's The Division 2'yi her açışta oyun pencere modunda başlıyor. Oyun içerisinde ayarlardan tam ekran yapıyorum ve ertesi gün tekrar oyuna girdiğimde tekrar pencere modu ile açılıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Ekran Görüntüsü (198).jpg

Ekran Görüntüsü (199).jpg

Masaüstünden oyunun üzerine gelip Özellikler kısmından Kısayol tarafında Çalıştır : , diye bir seçenek olacak orada Normal Pencere mi Simge Durumuna küçültülmüş mü ya da Tam ekran mı olduğuna bakar mısın oradan Tam ekran seçili değilse tam ekranı seçerseniz sorununuz düzelmiş olacaktır.
Tom Clancy's The Division 2'yi her açışta oyun pencere modunda başlıyor. Oyun içerisinde ayarlardan tam ekran yapıyorum ve ertesi gün tekrar oyuna girdiğimde tekrar pencere modu ile açılıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Eki Görüntüle 427620

Eki Görüntüle 427621
Dostum verdiğim çözüm işine yaradı mı ?

Son düzenleme:
Masaüstünden oyunun üzerine gelip Özellikler kısmından Kısayol tarafında Çalıştır : , diye bir seçenek olacak orada Normal Pencere mi Simge Durumuna küçültülmüş mü ya da Tam ekran mı olduğuna bakar mısın oradan Tam ekran seçili değilse tam ekranı seçerseniz sorununuz düzelmiş olacaktır.

Dostum verdiğim çözüm işine yaradı mı ?
Uplay oyunlarının kısayolunda dediğin bölüm çıkmıyor.
Ekran Görüntüsü (201).png

The Division için böyle bir çözüm vardı. Belki Division 2'de de işe yarayabilir.
Benzer dosyayı buldum ve değiştirdim.

Kod:
fullscreenSettings = {
            fullscreen = true,
            height = 1080,
            maximized = true,

Ekran Görüntüsü (203).png

Nvidia ekran kartın varsa Experience ayarlarına göz atar mısın? GTA'da da oluyordu aynı problem "ALT + Enter" yapıyordum, çoğu zaman.
AMD kullanıyorum, diğer çözümleri denedim umarım olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı