Tom Clancy's The Division 2'de anlık donmalar oluyor

Kadiroaou

Hectopat
Katılım
10 Ağustos 2016
Mesajlar
262
Merhaba Tom Clancy's The Division 2 1080p Ultra'da ekran kartım ve işlemcimin yarısı bile kullanılmıyorken ve rahat 60 FPS alıyorken anlık donmalar oluyor ya da FPS mi düşüyor birden bilmiyorum takılarak oynayabiliyorum. Ayarları Low yaptığım halde aynı, nasıl çözebilirim? 16 GB RAM var ve oyun SSD'ye yüklü ayrıca tüm sürücüler güncel ve oyun orjinal.
 

Celyx

Picopat
Katılım
22 Şubat 2021
Mesajlar
551
Makaleler
2
Çözümler
3
Yer
Ankara
Yanılmıyorsam eğer ekran kartınızın yarısını bile kullanmıyorsa problem olduğunu gösterir. Ayarlarınızla alakalı olduğunu düşünüyorum ama oyuna ve detaylarına hakim değilim.
 
KS
KS
Kadiroaou

Kadiroaou

Hectopat
Katılım
10 Ağustos 2016
Mesajlar
262
Grafik ve video ayarlarında kafama göre oynamalar yaptım düzeldi ama bu sefer de 10 dakika oynadım oyundan attı :p onun içinde DX11 açıksa DX12 yapcakmışım ya da tam tersi, denedim ama olmadı. Takılmadan kurtulduk şimdi oyundan atılıyoruz, çile bülbülüm çile :p
Yıllar önce Tom Clancy's The Division + Tom Clancy's The Division 2 ve Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint satın aldım ama çok zorlandığım için yarısına gelmeden oynamayı bırakmıştım bu oyunları. Şu oyunsuzluk günlerinde bir daha deneyeyim dedim, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ve Tom Clancy's The Division oyunlarını bitirdim division 2 kaldı ama oynayamayacağım anlaşılan. Yıllar önce çıkmış bir oyunda hala nasıl hatalar olabiliyor anlamış değilim.
 

Yeni konular

Yukarı