Tom Hardy'nin sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm iyi akşamlar kıymetli hocalarım, internette duyduğum bir söz çok dikkatimi çekti ve beni düşündürdü sizinle paylaşmak isterim sizce gerçekten bu söz haklı mı yanlızlık huzurlu olmak mı?
"Bir süreliğine yalnız kalmak tehlikelidir ve bağımlılık yapar. Çünkü ne kadar huzurlu olduğunu görünce artık insanlarla uğraşmak istemezsin." Tom hardy.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun kadar paranız olursa değerlendirin bu sözü. Yarın bu sözün SABRİ, YAŞAR KEMAL, KÖKSAL BABA, İNNA, DOJACAT tarafından söylenen versiyonlarıyla da karşılaşabilirsiniz.

Herkes asosyal değildir, sallamış. Ben yalnızlığı severim, bazıları sevmez. Ben kendi işimi kendim görür, kendi düşüncemi kendim oluştururum. Bazıları sürekli yardım ister.

Aleykümselam. Arada bir yalnız kalmak iyidir hocam ama tom reis in dediği gibi abartmamak lazım.

Aleykümselam hocam, Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun, evet dediğinize katılıyorum yalnız olmak değil, sadece sevdiklerinin olması daha huzurlu olur. Tamamen yanlızlık insana iyi gelmez, bu konuyu aslında @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamın profilinde köpekler ile doğum günü kutlayan bir adamın videosu vardı, bende bu sözü görünce açmak istedim.

Aleykümselam hocam, Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun, evet dediğinize katılıyorum yalnız olmak değil, sadece sevdiklerinin olması daha huzurlu olur. Tamamen yanlızlık insana iyi gelmez, bu konuyu aslında @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamın profilinde köpekler ile doğum günü kutlayan bir adamın videosu vardı, bende bu sözü görünce açmak istedim.

En iyisini yapıyorsunuz hocam dediğinize katılıyorum sevdiklerinle beraber olmak ve gereksiz enerjinizi düşürecek moralinizi bozacak insanlardan olabildiğince uzak durmak şu an bunu yapıyorum 2 senedir kafam çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı