Tomografi CD'lerine bilgisayara kopyalanıp nasıl bakılır?

asels

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Hastanelerden verilen tomografi CD'lerini bilgisayara atıp CD olmadan bakabilmek için en iyi yol nedir?
CD içinde kendi otomatik açan program var. CD olmadan açılmıyor.

CDden sisteme atıp, bir daha CD takmadan bakmayı sormuş konu sahibi? CD okuyucum yok dememiş. İyi okuyun. ☝🏽🎭
Okudum zaten. O PC doktorun da olabilirdi. Daha sonra başka bir PC'de de bakmak istemiş olabilir. Malum yeni PC'lerde CD okuyucu olmayabilir.

Okudum zaten. O PC doktorun da olabilirdi.
Ne diyorsunuz hocam? Ben ne demek istediğinizi anlayamıyorum. 🥀

Konu sahibi ziyadesiyle net biçimde CD den dosyaları aktardıktan sonra bir daha CD takmadan dosyaları nasıl açacağını sormuş. ☝🏽

Büyütmenize gerek yok yanlış anlamışsınız hepimiz kuluz gayet olabilitesi olan bir senaryo + o PC doktorun olsa.

Sağlık birimleri alanında kullanılan sistemlere devletimiz yazılımları veriyor zaten. :)

@asels Hocamız önerdiğim program vb. ile rahatlıkla CD dosyalarını aktardıktan sonra CD takmadan içeriğe erişebilir. Kendisine geçmiş olsun diler, hayırlı günler dilerim. 🙏🏻

Saygılarımla. 🌹

Zaten büyütüyorum. Doktorun bilgisayarında olur. Alıp eve de gelebilir. Evdeki PC'de olmayabilir. Zaten kuluz. Burası tamam. Bir tek siz doğru anladınız zaten. Biz bilmiyoruz. Ömrümüzde CD falan da görmedik.

Geri
Yukarı