Ton balığı gaz çıkarmaya neden olur mu?

Berooooo

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben baktım ki ton balığı içinde protein oranı iyi, kalorisi az ve, neden beslenmeme eklemeyeyim dedim. Ve arkadaşlar cidden aşırı ama aşırı şekilde geğiriyorum. Dün de, bugün de aynı. Yani kesinlikle normal değil, sık geğiriyorum. Acaba problem nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ton balığı direkt gaz yapıcı etkilere sahip değildir ama sindirim sistemi hassasiyetine göre her besin farklı bünyelerde farklı etkiler ortaya çıkarabilmektedir.

Gaza neden olmasının bir sürü nedeni olabilir. Ki bu nedenler ton balığından kaynaklı da olmayabilir fakat şundan eminim ki çıkan kokuyu çok ağır ve kötü bir hale getiriyor.

Hocam yeme düzenim hiç değişmedi 1 haftadır ton balığı almaya başladıpımdna beri böyle @EQUARIA

ve kokusu cidden kötü

Ton balığı direkt gaz yapıcı etkilere sahip değildir ama sindirim sistemi hassasiyetine göre her besin farklı bünyelerde farklı etkiler ortaya çıkarabilmektedir.
Hocam peki bu hassasiyet geçebilir mi çünkü ton balığı tükettiğim günler oldu hatta mesela sabah iyiyim akşam tonbalığı yedim sürekli bir geğirme geliyor bana

İnsandan insana değişen bir konu. Ben hızlı yediğimde ya da gazlı bir şey içerken yediğimde aynı durum bende de oluyor ama özellikle gaza sebep olan bir besin yok benim için.

Kardeşim ben vücut geliştirdiğim için hazır kolay protein kaynağı olduğundan okul günlerinin nerdeyse her günü yiyorum ve hani geçen bir şey değil midede gaz oluşması. Sadece senin vücudunda olan bir şey değil besin ile alakalı.

Kardeşim ben vücut geliştirdiğim için hazır kolay protein kaynağı olduğundan okul günlerinin nerdeyse her günü yiyorum ve hani geçen bir şey değil midede gaz oluşması. Sadece senin vücudunda olan bir şey değil besin ile alakalı.
Peki hocam sizde oluyor mu rahatsız edici oluyor

çünkü içindeki protein miktarı bence çok güzel kaloriye oranla fln

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı