Tongfang kasa vs Clevo kasa

Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için güçlendirilmiş plastik ve alüminyum yazıyor. Kafam çok karıştı. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca 17.3’’ i7 veya i5 monsterlardan f/p tavsiyesi varsa sevinirim
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için alüminyum ile güçlendirilmiş
Aşağıdaki modelde kapakta yeşil çizgiler yok - Alüminyum Kasa (Tongfang)

Aşağıdaki modelde kapakta yeşil çizgiler var - Alüminyum ile güçlendirilmiş kasa (Clevo)

Aşağıdaki model kapakta yeşil çizgiler yok - Alüminyum Kasa + SteelSeries Klavye (MSI)

Bazı Güçlendirilmiş Plastik olan kasalar var onlarda da yeşil çizgiler yok onlarda muhtemelen Tongfang

Tongfong olan Alüminyum kasalar vardır. Tongfong daha kalitelidir ve dayanıklıdır. Ortada olması gereken yazılar klavye harfleridir. Tongfong sağlam kasa olarak şunu alabilirsiniz: Monster Abra A5 V18.2.3 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor normalde bu 16-17 bin.
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için güçlendirilmiş plastik ve alüminyum yazıyor. Kafam çok karıştı. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca 17.3’’ i7 veya i5 monsterlardan f/p tavsiyesi varsa sevinirim
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için alüminyum ile güçlendirilmiş

Aşağıdaki modelde kapakta yeşil çizgiler var - Alüminyum ile güçlendirilmiş kasa (Clevo)

Aşağıdaki model kapakta yeşil çizgiler yok - Alüminyum Kasa + SteelSeries Klavye (MSI)

Bazı Güçlendirilmiş Plastik olan kasalar var onlarda da yeşil çizgiler yok onlarda muhtemelen Tongfang
Evet onlar da tongfong. MSI olanı harika ama para desen bizde Yok.

Değerli yorumun İçin çok teşekkür ederim. Mevzuyu anladım. Çok sağol 🙃
Tongfong olan Alüminyum kasalar vardır. Tongfong daha kalitelidir ve dayanıklıdır. Ortada olması gereken yazılar klavye harfleridir. Tongfong sağlam kasa olarak şunu alabilirsiniz: Monster Abra A5 V18.2.3 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor normalde bu 16-17 bin.

Evet onlar da tongfong. MSI olanı harika ama para desen bizde Yok.
Çok teşekkür ederim cevabın İçin. Monster Abra A5 V18.2.3 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bunun 17.3 inç olanı varsa onu, yoksa da bunu alıcam inşallah

Az önce baktım 11.799 du şimdi 14bin sitede mi bi yanlışlık oldu ne. 11799 olmadığına göre alamıyorum 😂

Son düzenleme:
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları Monster'ın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen Clevo kasalar için güçlendirilmiş plastik ve alüminyum yazıyor. Kafam çok karıştı. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca 17.3" i7 veya i5 Monster'lardan F/P tavsiyesi varsa sevinirim
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları Monster'ın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen Clevo kasalar için alüminyum ile güçlendirilmiş

Klavyedeki harflerin kasanin orta tarafinda olmasindan bahsediyorlar ve herhangi bir Abra ile Abra v11.4'ün arka kasa resimlerini karşılaştırın, o iki çizgiyi görürsünüz. Çizgi varsa Clevo oluyor. Bahsettiğiniz sitesinde yazan bilgiyi bilmiyorum ama herkes tongfang in Clevo'dan daha iyi olduğunu söylüyor.
Bu arada sitesinden bende baktım şimdi, v11.4 ve v11.5 için güçlendirilmiş plastik yazarken, v18 ler için alüminyum yazıyor. Halbuki ikisi de tongfang değil miydi bu fark neden var? Ve alınacak olsa bu çok önemli bir fark mı? @Radeon RX 5500M

Son düzenleme:
Klavyedeki harflerin kasanin orta tarafinda olmasindan bahsediyorlar ve herhangi bir Abra ile Abra v11.4'ün arka kasa resimlerini karşılaştırın, o iki çizgiyi görürsünüz. Çizgi varsa Clevo oluyor. Bahsettiğiniz sitesinde yazan bilgiyi bilmiyorum ama herkes tongfang in Clevo'dan daha iyi olduğunu söylüyor.
Bu arada sitesinden bende baktım şimdi, v11.4 ve v11.5 için güçlendirilmiş plastik yazarken, V18'ler için alüminyum yazıyor. Halbuki ikisi de tongfang değil miydi bu fark neden var? Ve alınacak olsa bu çok önemli bir fark mı? @Radeon RX 5500M

15 inç olan model soğutma açısından pek kuvvetli değil, bu açığını kapatması için alüminyum kapak kullanılmış. Tüm kasa alüminyum değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı