Tonguç Akademi kitapları alınır mı?

alperenYT01

Hectopat
Merhaba benim 7.sınıfım bitti 8.sınıf a geçtim 7'den 8'e hazırlık kampına katılmak için 7'den 8'e hazırlık setini aldım ve tonguç'tan üyelik aldım 487 lira ya sizce aldığım iyi olmuş mu? Ve 8.sınıfa geçince LGS için tonguç Akademi'nin kitapları alınır mı? Alınmazsa bana başka kitap önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim 7.sınıfım bitti 8.sınıf a geçtim 7'den 8'e hazırlık kampına katılmak için 7'den 8'e hazırlık setini aldım ve tonguç'tan üyelik aldım 487 lira ya sizce aldığım iyi olmuş mu? Ve 8.sınıfa geçince LGS için Tonguç Akademi'nin kitapları alınır mı? Alınmazsa bana başka kitap önerebilir misiniz?

0'dan 8'e konu anlatım kitapları vardı bir sayfa konu diğer sayfada sorular vardı onu alabilirsin ama soru bankası olarak daha kaliteli kitaplar var.

Kitap öneremem bilgim yok fakat tonguç kitaplarında en azından benim seviyemdeki tonguç kitaplarında yazım hatası vardı dikkat çekiyor bi' de sayfalar kopmuştu ön açılış kısmındaki. Ama LGSye gireceğin için bol bol kaynak çöz ne eline geçerse.

(eğer yapamayacağını düşünüyorsan üzmek istemem ama direk sal gitsin ortalamayı yüksek tut ortalamayla anadolu lisesine gir)

Merhaba benim 7.sınıfım bitti 8.sınıf a geçtim 7'den 8'e hazırlık kampına katılmak için 7'den 8'e hazırlık setini aldım ve tonguç'tan üyelik aldım 487 lira ya sizce aldığım iyi olmuş mu? Ve 8.sınıfa geçince LGS için Tonguç Akademi'nin kitapları alınır mı? Alınmazsa bana başka kitap önerebilir misiniz?

Eğer ortalamanın altında öğrenciysen alınabilir ama benim hedefim yüksek iyi puan yapacağım diyorsan nartest yayınlarına bakabilirsin.

Merhaba benim 7.sınıfım bitti 8.sınıf a geçtim 7'den 8'e hazırlık kampına katılmak için 7'den 8'e hazırlık setini aldım ve tonguç'tan üyelik aldım 487 lira ya sizce aldığım iyi olmuş mu? Ve 8.sınıfa geçince LGS için tonguç Akademi'nin kitapları alınır mı? Alınmazsa bana başka kitap önerebilir misiniz?
Tonguç liseye kadar iyi. Lise kitapları iyi değil bana göre ama liseden önce tercih edebilirsin.

7'den 8'e setine o kadar para verdik çözmeye devam edeyim mi? Bazı sorularda basım yanlışı falan var herhalde yapıyorum sonra cevap anahtarından bakıyorum yanlış çıkıyor ama eminin sonra tat s uygulamasından bakıyorum benim cevap doğru çıkıyor.

7'den 8'e setine o kadar para verdik çözmeye devam edeyim mi? Bazı sorularda basım yanlışı falan var herhalde yapıyorum sonra cevap anahtarından bakıyorum yanlış çıkıyor ama eminin sonra tat s uygulamasından bakıyorum benim cevap doğru çıkıyor.
Dediğim gibi tongucun kitapları problemli olabiliyor ama için rahat etmiyorsa çözme başka kaynağa yönel.

Öyle sıkıntılar olabilir bu yaz 7'den 8'e setini çöz okul başlayınca zaten daha kaliteli kitaplar alırsın.

Bu sene girenlerden biriyim, Tonguç sevmem ve bugüne kadar bir tane kitabını bile almadım. Ben sorularının kaliteli olduğunu düşünmüyorum ancak konu anlatımları dinlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı