Tonguç Akademi kitaplarının anormal yüksek fiyatları

ScoopsAhoy

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar dostlar, az önce ilginç bir şey fark ettim bunu sizinle paylaşmak istedim. Ben tonguç'un trigonometri fasikülünü alacaktım fakat sonradan başka bir test alınca vazgeçtim. Test kitabı yaklaşık 1-2 ay önce 19₺ civarındaydı bugün yine bakayım dedim hala 19₺'ydi.

1642697789905.png

Sonra ise tonguç'un şu yeni 'eko' kitapları karşıma çıktı aynısını bu trigonometri için de yapmışlar ve anormal bir şekilde bundan daha ucuz olması gerekirken bundan daha pahalıydı.

1642697803319.png

Sadece trigonometri için değil elbette paragraf için de aynı durumu fark ettim. Paragrafik testi 42₺'ydi, eko kitabının çıkması ile normal boyuttaki versiyonu yani 42₺ olanı 60₺, eko kitabı 42₺ olmuş. Sizce dolandırıcılık mı bu? Yani bilmiyorum kağıt fiyatlarının ne kadar süreyle değiştiğini uzman varsa aydınlatabilir beni.

Herkese iyi akşamlar dostlar, az önce ilginç bir şey fark ettim bunu sizinle paylaşmak istedim. Ben tonguç'un trigonometri fasikülünü alacaktım fakat sonradan başka bir test alınca vazgeçtim. Test kitabı yaklaşık 1-2 ay önce 19₺ civarındaydı bugün yine bakayım dedim hala 19₺'ydi.

Eki Görüntüle 1276269

Sonra ise tonguç'un şu yeni 'eko' kitapları karşıma çıktı aynısını bu trigonometri için de yapmışlar ve anormal bir şekilde bundan daha ucuz olması gerekirken bundan daha pahalıydı.

Eki Görüntüle 1276271

Sadece trigonometri için değil elbette paragraf için de aynı durumu fark ettim. Paragrafik testi 42₺'ydi, eko kitabının çıkması ile normal boyuttaki versiyonu yani 42₺ olanı 60₺, eko kitabı 42₺ olmuş. Sizce dolandırıcılık mı bu? Yani bilmiyorum kağıt fiyatlarının ne kadar süreyle değiştiğini uzman varsa aydınlatabilir beni.

İşine gelirse diyorlar.

Birinde kargo ücretsiz resimden görebildiğim kadarıyla, ek olarak marka ismi reklama harcanan tutarda ücreti etkileyebilir. Kargoya gelen zam ile ücret 16, 50₺ oldu sanırım.

Eki Görüntüle 1276269

Eki Görüntüle 1276271

Hocam kagıt fiyatları inanılmaz degişti ondan kaynaklı normal bu zamlar.

Birinde kargo ücretsiz resimden görebildiğim kadarıyla, ek olarak marka ismi reklama harcanan tutarda ücreti etkileyebilir. Kargoya gelen zam ile ücret 16, 50₺ oldu sanırım.
Yok hocam kargo ücreti var Google yanlış belirtmiş ona bakmıştım hem ayrıca fiyatlarının aynı olmaması gerekiyor zaten. Eko her türlü daha ucuz olmalı.

Hocam kagıt fiyatları inanılmaz degişti ondan kaynaklı normal bu zamlar.

Zam olmasından değil daha çok çoklu setleri tekli satanlar var piyasada. O yüzden bu kadar ucuza bulunabiliyor. Setler inanılmaz uyguna geliyor. Uyanıklar fark ediyor hemen geçirmeye çalışıyorlar.

Maliyetten ziyade talebe göre fiyat oluşturmuşlardır. Bu yüzden fiyatlar yüksektir. Tonguç yıllardır olan bir kaynak. Ama çok güzel reklam yaptıkları için talep görüyor. Yoksa kaynaklarının %80-90 kısmı diğer kaliteli yayınların yanında geçemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı