Tonguç Kampüs sayısal kanalı nasıldır?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Tonguç kampüs sayısal kanalı nasıldır? Biyoloji hocasının iyi anlattıklarını söylüyorlar. YouTube'dan izlerken yorumlarda görmüştüm. Siz daha önce dinlediyseniz konuyu dinledikten sonra testleri rahat çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tonguçu önermem çünkü adamların işi gücü mizah ergenler ise gülerek ''Tonguç çok iyi yaaaa!!'' diyorlar.
Arkadaş mizah dersini mi dinliyorsun matematik dersini mi dinliyorsun belli değil, ayrıca adamlar beceri temelli soruları çok koymuyorlar kitaplara kanıtı ise diğer kitaplarda fazlasıyla yeni nesil soru olması.

Ama güzel anlatım yapıyorlar.

Güzel olması size YKS'yi kazandırmaz. Sağlam ve çok iyi anlatanlar kazandırır.
Ben çevremdeki insanların bir kısmının tonguç izlediğini gördüm, bir kısmınında Hocalara Geldik izledi ve tonguç izleyenler LGS de de 350 puan aldı YKS de ise 450.000'e girdi hem de hepsi.
Tonguçu önermem o yüzden.

@CrevDkan tonguç gayet iyi hep izleyen tanıdıklarım sınavlardan en az 80 90 alıyorlar bende dahil izledikten sonra notlarım çok değişti sorun kendilerinde gayet iyi eğlencelide anlatıyorlar.

@CrevDkan tonguç gayet iyi hep izleyen tanıdıklarım sınavlardan en az 80 90 alıyorlar bende dahil izledikten sonra notlarım çok değişti sorun kendilerinde gayet iyi eğlencelide anlatıyorlar.

Zaten kendinizde diyorsunuz hocam "eğlenceli" eğlenceyle ders bir olmaz bence.
Bana kalırsa Hocalara Geldik yüzeysel anlatıyor. PDF yok konu kitabı yok. Herkes beğenmiyor. Doğru dürüst Android uygulaması bile yok.

Sadece video izleyebilirsiniz uygulama şart mı?
Konu videolarındaki yazıları not alırsanız ve beceri temmelli sorular izlerseniz faydasını görürsünüz.
Şahsen ben tonguç izlediğim bir sınavda 70 almıştım.

Geri
Yukarı