Tonguç Kampüs sayısal kanalı nasıldır?

Biri sürekli hocam deyip saçma salak sorular soruyor, ciddiyet yok ve yararlı değil. Onun yerine hocalarımdan öneri aldığım bazı kanallar var onlardan yararlanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bu saatten sonra tonguç çöp ama hocalara geldik yüzeysel anlatıyor.
Bak bir kanala bağlı kalmak çok yanlış mesela benim tyt’yi bitirmek
içim şöyle bir planım var 10.sınıfım açık öğretimdeyim yarın sabah başlayacağım kendime şöyle düzen kurdum.
PNG görüntüsü.png

Tonguç hiç izlenmesin demem ama ayda yılda bir nadiren, hiç o konuyla ilgili video yoksa mecburen ben de izlerim.

Tonguç Hocalara Geldik tarzı kanallar yeni nesil ile alakası olmayan sorular soruyorlar daha az izlenip daha iyi anlatan kanallar var emin olun.

Abi sana tavsiyem şu olur ben şuanda öyle yapıyorum ilerde mezuna kalmamak için yani şimdiden çalışıyorum iyi bir üniversite‘ye gidebilmek için.Çok çalış ve birbirinden bağımsız kaynaklar çöz farklı soru tarzları görürsün.Kahve iç sürekli çalış iyi bir üniversite ve iyi bir bölüm kazanırsan hayatının kurtulacağını unutma.Başka düşünceler seni meşgul etmesin yani şunu demek istiyorum:
Yok üniversite okumasam da olur falan çok yanlış üniversite okursan zihin okumazsan beden gücü ile iş yaparsın hangisinin daha zor olduğunu söylememe gerek yok.Gerçi sen benden daha iyi bilirsin.

Geri
Yukarı