Tonguç Zor ve Ötesi çözmeye değer mi?

kullanıcı1111

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar LGS'ye hazırlanıyorum elimde Zor ve Ötesi matematik var. Çözdüğüm kaynaklar okyanus Master Matematik, Fenomen B, Muba Mutlak Başarı, Farklı İsem. Sorular bunlar kadar zor mu? Çözmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öyle inanılmaz bir zorlukta değil. O dediğiniz kaynakları(bossları) çözdüyseniz bunu da rahat çözersiniz. Alınmalı mı sorusuna gelirsek alabilirsiniz. Ne kadar çok soru çözerseniz o kadar iyi.

Hocam öyle inanılmaz bir zorlukta değil. O dediğiniz kaynakları(bossları) çözdüyseniz bunu da rahat çözersiniz. Alınmalı mı sorusuna gelirsek alabilirsiniz. Ne kadar çok soru çözerseniz o kadar iyi.
Hocam onları çözüyorum fakat hepsi doğru çıkmıyor. Fenomen'de ve farklı isem'de 10 soruda 7-8 yapıyorum. Okyanus master'da 9 soruda 5-6 yapıyorum. Tabi bazen yükseliyor. Kaynak elimde bir arkadaşım vermişti.

Tonguç Akademi geçen sene LGS'den çıkan öğrencilerden canlı yayında küfür yemiştir.Çözdüğümden biliyorum aşırı berbat bir yayınevidir.Tonguça para vereceğinize daha kaliteli yayınlara para vermenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı