Top sektirmeyi bilmeyen biri futbol seçmelerine katılabilir mi?

318177

Hectopat
Arkadaşlar, merhaba. Öncelikle yeri değil demeyin ben burada futbol konusunu işaretledim arkadaşlar neyse konumuza dönelim ben futbol seçmelerine katılmak istiyorum. Daha önce okul turnuvalarında oynadım (sol bek) neyse asıl sorunumuz ben topla çok iyiyim, kayıyorum. Her şey yapıyorum. Gol atıyorum, penaltı ben ama top sektiremiyorum. Ben şimdi seçmelere girmek istiyorum ama top sektirmeyi bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz? Yani futbol seçmelerinde top sektir diyorlar mı yani dubaların arasından geçirtiyorlar mı? Yani kısacası top sektirmeyi bilmiyorum. Beni seçmeleri seçerler mi normal bir maçta iyi oynuyorum, geçit vermiyorum. Ne yaptırıyorlar seçmelerde?

33 Milyon Euro'ya Barça'ya transfer oldu. Nou Camp'ta transfer tanıtılırken top sektiremedi, rezil oldu. Sen sektiremesen ne olacak. Türkiye'de koşsan yeter zaten.
ousmane-dembele-barcelona_c3zxcarsax06150xpjs1mlehv.jpg

Bir antrenman ardından bir maç. Eğer oyununuz beğenilirse altyapıdasınız. Çalım veya şov benzeri hareketlerden kaçının. Daha çok Barça gibi taktik oynamaya bakın. Bazı kritik yerlerde çalım atarak rakibinizden sıyrılın ve mevkinizden fazla ayrılmayın. Top sektirmek teknikle alakalı. Biraz çalışma ve bir kaç teknik yeterli olacaktır top sektirirken.
Arkadaşlar, merhaba. Öncelikle yeri değil demeyin ben burada futbol konusunu işaretledim arkadaşlar neyse konumuza dönelim ben futbol seçmelerine katılmak istiyorum. Daha önce okul turnuvalarında oynadım (sol bek) neyse asıl sorunumuz ben topla çok iyiyim, kayıyorum. Her şey yapıyorum. Gol atıyorum, penaltı ben ama top sektiremiyorum. Ben şimdi seçmelere girmek istiyorum ama top sektirmeyi bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz? Yani futbol seçmelerinde top sektir diyorlar mı yani dubaların arasından geçirtiyorlar mı? Yani kısacası top sektirmeyi bilmiyorum. Beni seçmeleri seçerler mi normal bir maçta iyi oynuyorum, geçit vermiyorum. Ne yaptırıyorlar seçmelerde?
Bu arada sahada yani profesyonel maçlarda kimse sizin top sektirmenize bakmaz. Oyun kurmanıza görevinizi yapmanıza ve gol atıp/kurtarıp kurtarmadığınıza bakar.

Son düzenleme:
Top sektirmeyi çok bilmem ama ona rağmen turnuva ve liglerde ilk 11 oynadım. 14 yaşındayım. Denemlerde top sektirmeye bakacaklarını sanmam. Zaten belirli şeylerde öne çıkman gerekiyor hepsinde değil.

Top sektirmeyi çok bilmem ama ona rağmen turnuva ve liglerde ilk 11 oynadım. 14 yaşındayım. Denemlerde top sektirmeye bakacaklarını sanmam. Zaten belirli şeylerde öne çıkman gerekiyor hepsinde değil.

Ben hayatımda ilk defa seçmelere gireceğim daha önce hiçbir takımda oynamadım sadece okul sınıf maçlarında işte eğlencesine nasıl olacak sizce.
Bu arada banım yeni bitti kusura bakmayın şimdi anca yazabildim.

Ben hayatımda ilk defa seçmelere gireceğim daha önce hiçbir takımda oynamadım sadece okul sınıf maçlarında işte eğlencesine nasıl olacak sizce.

Bu arada banım yeni bitti kusura bakmayın şimdi anca yazabildim.
Heyecan yapmayın yeter. Dediklerimi yapın. Şov yapmak çok saçma olur. Onun yerine gerektiğinde rakipten sıyrılıp pas oyunu oynayın.

Geri
Yukarı