Toplam 163.90 TL'ye Detroit, Mad Max gibi oyunlar nasıldır?

Yusufoi

Decapat
Daha fazla  
Almayı düşündüğüm oyunlar bunlar. Toplam 163,90 tutuyor ama %15 indirim ile @Pantheon hocamdan almayı düşünüyorum. Değiştir dediğiniz oyun var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-20-12-34-32-690-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-03-20-12-34-32-690-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 57
Almayı düşündüğüm oyunlar bunlar. Toplam 163,90 tutuyor ama %15 indirim ile @Pantheon hocamdan almayı düşünüyorum. Değiştir dediğiniz oyun var mıdır?

Detroit'i etail-Voidu gibi sitelerden daha ucuza almanız mümkün yanılmıyorsam etailde 50 küsur TL'den satılıyordu Voidu'da da 56 liradan satılıyor(kod ile)

Voidu'da 71 etailde 106,50 diye gösteriyor.
Voidu'da bu kodla '' MarchMadness '' 56 lira oluyordu. Etailde 52tlye düşüyormuş ama indirim bitmiş maalesef. Voidudan alabilirsiniz güvenilir sitedir.

Oyunlarım Steam'de olsun gibi bir takıntınız yoksa Detroit benzeri hikayesel Quantum Break isimli oyunu 20 TL'den DurmaPlay'den satın alabilirsiniz, bir arkadaş forumda konusunu açmıştı. Oyun: Quantum Break Microsoft Store 20TL Steam fiyatı şu an indirimle 80 TL oyunun.

Voidu'da bu kodla " MarchMadness " 56 lira oluyordu. Etailde 52TL'ye düşüyormuş ama indirim bitmiş maalesef. Voidu'dan alabilirsiniz güvenilir sitedir.

Oyunlarım Steam'de olsun gibi bir takıntınız yoksa Detroit benzeri hikayesel Quantum Break isimli oyunu 20 TL'den DurmaPlay'den satın alabilirsiniz, bir arkadaş forumda konusunu açmıştı. Oyun: Quantum Break Microsoft Store 20TL Steam fiyatı şu an indirimle 80 TL oyunun.

Voidu'ya Steam ile mi kayıt olayım yoksa Gmail ile mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı