Toplam Kaç Anime İzlediniz?

Hocam Re:Zero şuanki hızıyla devam ederse noveli 5 yıla falan bitecek. Toplam 11 arc olacak şuan novel 7. arcta, animede 4. arc bitti.

Steins:Gate visual novel ve gayet güzel aslında izlediniz mi?
Yok denecek kadar az diyelim. İzledim.

Biliyorum farklarını. Fark etmez diyorum sadece. Tarihte oyundan çıkıp güzel anime yok ama. :D

Var ama Visual novel oyunlar Türkiye'de ilgi görmüyor. Steam'de bu ne yazıdan oyun oynamadık ya da tıklama Simulator gibi saçma yorumlar Türkiye'nin Visual Novel'e ilgisini gösteriyor.
Steins; gate occoult; nine clanned gibi kaliteli Visual novel var. Animeleri de seviliyor.

Steins: Gate Visual novel ve gayet güzel aslında izlediniz mi?

En güzel animelerden biri benim için.

Arkadaşlar sorum yukarıda. Son günlerde ben buraya çok konu açmaya başladım. Merak ettim, kaç tane izlediniz? Ben 2 tane bitirdim 2 tane hala devam ediyor.
Bitirdiklerim:
1- death Note.
2- charlotte.
3- Naruto (bunu Naruto'nun tüm serisi olarak ilk sezon şeklinde saydım bunu bitirdim şu an Shippuden'de 443'teyim.)

İzlediklerim:
1- kaguya-sama love is war.
2- Naruto: Shippuden.

Küçükken death Note filmi ve anime vardı galiba fazla hatırlamıyorum onu izledim deftere biri bir şey yazıyor ölüyordu işte onun dışında anime sevmem nefret ederim ama ilzeyen izlesin dışkısı çıkmadığı sürece.

Visual novel'a oyun demeyelim ama. Myanimelist'te kaynağı "game" olan yani oyun olan animeler de var. Mesela en ünlülerinden biri de Danganronpa'dır.

Bu arada hatırlatırım çok sevdiğin Clannad da visual novel.
Yok denecek kadar az dedim zaten. Oyunlar ve visual noveller farklı. Benim orda bahsettiğim neyden çıkma olursa olsun mühim olmadığıydı. Çünkü zaten başarılı bir yapım. Bir şey ispatlamaya çalışmana gerek yok. Konudan zaten saptırmıştım iyice içine ettin.

Yeni konular

Geri
Yukarı