Toplam Kaç Anime İzlediniz?

Küçükken death Note filmi ve anime vardı galiba fazla hatırlamıyorum onu izledim deftere biri bir şey yazıyor ölüyordu işte onun dışında anime sevmem nefret ederim ama ilzeyen izlesin dışkısı çıkmadığı sürece.

Nefret sebebini merak ettim genel de biseyden nefret etmek için ağır bir şey gerekir.
Burada kaç tane izlediğiniz söyleyebilirsiniz az diyebilirsiniz çok diyebilirsiniz de 0 veya hiç diyenler neden belirtme ihtiyacı duyuyor biri anlatsın lütfen.

Yok denecek kadar az dedim zaten. Oyunlar ve visual noveller farklı. Benim orda bahsettiğim neyden çıkma olursa olsun mühim olmadığıydı. Çünkü zaten başarılı bir yapım. Bir şey ispatlamaya çalışmana gerek yok. Konudan zaten saptırmıştım iyice içine ettin.
Buna gülerim işte 😂😂 bilgi olsun diye yazıyorum, üsluba bak. Sana iyi tartışmalar. Git başkasına yaz. 😂😂

Nefret sebebini merak ettim genel de biseyden nefret etmek için ağır bir şey gerekir.
Burada kaç tane izlediğiniz söyleyebilirsiniz az diyebilirsiniz çok diyebilirsiniz de 0 veya hiç diyenler neden belirtme ihtiyacı duyuyor biri anlatsın lütfen.
animeci bazılarından nefret sebebim : bazı insan tipi vardır sürekli yıkık triplerine giren akşama kadar anime izliyip kendini resmen anime karakteri sanan saçma salak giyinen insanlar :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

aynı bu tipler yoksa izleyen izlesin de şöle olup faydasız olmayın da ne izlerseniz izleyin
2 belirtme ihtiyacı duyma sebebini bilmiyorum bende ama haklsın

animeci bazılarından nefret sebebim : bazı insan tipi vardır sürekli yıkık triplerine giren akşama kadar anime izliyip kendini resmen anime karakteri sanan saçma salak giyinen insanlar :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

aynı bu tipler yoksa izleyen izlesin de şöle olup faydasız olmayın da ne izlerseniz izleyin

2 belirtme ihtiyacı duyma sebebini bilmiyorum bende ama haklsın
Maalesef çok fazla böyle tip var bunlar yüzünden animeye bir önyargı oluşuyor.

İzlediğim anime sayısı:

Brüt: 770.
Net: 559.

Net olan sayının anlamı yapımı tek olarak saydığım demek. Brüt olan ise aynı animelerin ikinci, üçüncü ve benzeri sezonları, filmleri, special bölümleri ve OVA bölümleri dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı