Toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı?

RegoslaX

Picopat
Yer
Cybertron
Evet dostlar sistem almayı düşünüyorum ama toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı almalıyım bilmiyorum. Sizce toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı hangisini seçtiyseniz nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Caravas

Picopat
Yer
Adana
Toplama bilgisayar. Çünkü marka bilgisayarda istemediğin bir parça olabilir. Ama toplama bilgisayarda tüm parçaları kendin seçiyorsun.

Asdasgudas

Centipat
Makaleler
2
Yer
Muğla
Toplama her türlü daha iyi oluyor. Marka bilgisayar önermiyorum. Toplamada bütün her şeyi istediğiniz şekilde ve görerek alıyorsunuz.

geralt23

Picopat
Evet dostlar sistem almayı düşünüyorum ama toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı almalıyım bilmiyorum. Sizce toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı hangisini seçtiyseniz nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Genelde toplama daha mantıklı ama hazır sistemlerde de fiyatı iyi olanlar var.

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Bütçeye göre değişir bence. Genel olarak toplama tercih ediyorum ben, daha garanti oluyor, hazır sistemlerin çoğunda PSU gibi önemli parçalara ve kasa seçimine önem verilmiyor.

iYiqit_Winner

Picopat
Yer
Dust2 A Site

Tabi ki toplama. Marka PC'lerde i7 deyip kaç yıllık ekran kartını saklıyorlar ya da garantisi biziz cümlesine kandırıyorlar. Marka PC asla alınmaz.

feahleinda_

Hectopat
Yer
-
Toplama. Parçaları ben seçiyorum, daha ucuz, bilgisayar toplamasını severim. Garanti olayı falan derseniz, parçaları zaten güvenilir firmalardan alırsanız bilgisayara olan zararı da karşılıyor.

Yukarı