Toplama Bilgisayar Parçaları Nereden Almam Gerekli?

gereonur14

Hectopat
Yer
Gaziemir,İzmir
Daha fazla  
Beyler diyelim ki bir sistem topluyacağım. Bu sistemin parçalarını nereden almalıyım ?
Vatan Bilgisayar' dan alanlar genelde pişman olduğu için oraya güvenemedim. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

''Alanlar genelde pişman'' diye bir şey yok. Bir koyun yüzünden tüm sürüyü kesmek gerekmez. Şubeden şubeye çalışanların ilgisi, memnuniyet değişir. Ama sen bilirsin, alacak olan sensin..

Çoğu forumda Vatan elindeki tamir edilmiş ürünleri veriyormuş yani sıfır ürün degilde kullanılıp tamir edilen parçayı veriyormuş diye okudum.
Allah aşkına hangi şirket öyle bişi yapar gitcen şubesinden alıcaksın herşey gözünün önünde forumlardaki çöp bilgilere inanma.

Bu bir yerleri kötülemek için çıkartılmış yalan yanlış bilgilerden biri olabilir. Hiçbir mağazanın böyle birşey yapacağını sanmıyorum. Ben genelde alacaklarımı hepsiburada.com dan alıyorum.

Gönül rahatlığıyla gidip alabilirsin. Ama TeknoBiyotik tende alabilirsin sanırım orda anakart işlemci ekrankartı kasa alırsan kdv almıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı