Toplama bilgisayara ücretsiz işletim sistemi kurma

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar toplama bir bilgisayara ücretsiz şekilde Windows kurup sürekli şekilde kullanılabilir mi? Sonuçta herkes işletim sistemine para veremiyor eğer kuruluyor ve süresiz şekilde kullanılabiliyorsa bunun parayla alınan işletim sisteminden farkı nedir?

Orijinal işletim sistemi toplama değil marka bilgisayarlarda oluyor diye biliyordum. Ama para vermek istersen korsan yolu çok basit tabii.

Windows'u etkinleştirmeden kullanabilirsin ama sürekli senden etkinleştirmeni isteyecektir.
Peki orjinal işletim sisteminden ne farkı olur güncelleştirme alır mı veya güvenlik açısından koruması var mı.

Orijinal işletim sistemi toplama değil marka bilgisayarlarda oluyor diye biliyordum. Ama para vermek istersen korsan yolu çok basit tabii.
Korsanda ne değişiyor ve nasıl kuruluyor acaba bende toplama bilgisayar alacağımda işletim sistemini orjinal alamayacağım bu yüzden marka pc mi alsam yoksa bi şekilde işletim sistemini halledebilirmiyim diye kararsız kaldım.

Peki orjinal işletim sisteminden ne farkı olur güncelleştirme alır mı veya güvenlik açısından koruması var mı?

Korsanda ne değişiyor ve nasıl kuruluyor acaba? Ben de toplama bilgisayar alacağım da işletim sistemini orjinal alamayacağım. Bu yüzden marka PC mi alsam yoksa bir şekilde işletim sistemini halledebilir miyim diye kararsız kaldım.
Pek fark yok fakat orijinal kullanmak her zaman daha güzeldir. :) G2A'da 100 TL'ye Windows 10 satılıyor oralardan temin edebilirsiniz. Benim tavsiyem Windows 10'u deneme sürümü olarak kullanıp, paranız olduğu zaman lisans anahtarı almanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek fark yok fakat orijinal kullanmak her zaman daha güzeldir. :) G2A'da 100 TL'ye Windows 10 satılıyor oralardan temin edebilirsiniz. Benim tavsiyem Windows 10'u deneme sürümü olarak kullanıp, paranız olduğu zaman lisans anahtarı almanız.
Sizi yordum ama acaba bilgisayarcılar ucuza orjinal işletim sistemi kuruyorlar mı? Bir de deneme sürümü dediğiniz bu ISO dosyasıyla olan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana yönlendirmek gibi olmasın ama 80-90 TL vermek yerine 2-3 video izleyerek bedavadan nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı