Toplu taşımada kitap okurken utanıyorum

Nas7

Attopat
Daha fazla  
İş çıkışından sonra metroya biniyorum fakat ters yöne gidiyorum, herkes inince ben oturuyorum kitabı sonra kitabı okumaya başlıyorum fakat insanlar binince utanıyorum. Sizce neden?
Not: Okurken kızın biri bana gülmüştü utanmıştım, normal zamanlarda bile utangacımdır.
Okuduğum kitap.

Kapak.png

İş çıkışından sonra metroya biniyorum fakat ters yöne gidiyorum, herkes inince ben oturuyorum kitabı sonra kitabı okumaya başlıyorum fakat insanlar binince utanıyorum. Sizce neden?
Not: Okurken kızın biri bana gülmüştü utanmıştım, normal zamanlarda bile utangacımdır.
Okuduğum kitap.

Eki Görüntüle 1268633

O kızlar iPhone 13'lerinde son ses metroda TikTok videosu açınca sorun yok, sen kitap okuyunca mı sorun? Takma gitsin. Kitabını oku sen hocam. Utanılacak bir şey yok.

Kitap okuduğun için kim sana niye gülsün? Hadi güldü diyelim, kitap okuyan birine gülen varsa şayet zaten konuşmaya veya fikirlerine değer verilmeyecek birisidir. Toplu taşıma gibi zorunlu olarak vakit harcadığın mekanlarda kendin için dünyadaki en yararlı kaynaklardan birini kullanıyor olmak sana zevk vermeli, millet ne der diye düşünmekten hayatımızı yaşayamıyoruz, boş ver gitsin.

O kızlar iPhone 13'lerinde son ses metroda TikTok videosu açınca sorun yok, sen kitap okuyunca mı sorun? Takma gitsin. Kitabını oku sen hocam. Utanılacak bir şey yok.
Tamamdır çok teşekkür ederim dediğinizi yapıcam söz.
Benim tipte biraz teröriste benziyor Siyah, Uzun saç, Siyah kargocu pantolon, Yeşil askeri bot, Asker desenli mont istemsizcede dikkat çekiyorum onu fark ettim.
Kitap okuduğun için kim sana niye gülsün? Hadi güldü diyelim, kitap okuyan birine gülen varsa şayet zaten konuşmaya veya fikirlerine değer verilmeyecek birisidir. Toplu taşıma gibi zorunlu olarak vakit harcadığın mekanlarda kendin için dünyadaki en yararlı kaynaklardan birini kullanıyor olmak sana zevk vermeli.
Ne bileyim ya işte kafanı 2 saniye kaldırıyorsun ondada görüyorsun ya birde utangaç kişiliğim normalden daha fazla etkiledi sanırım.

Neden utandığınızı tam anlamadım. Sanırım o kızın size gülmesine biraz içerlemişsiniz gibi geldi bana. Takmayın kafanıza yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi onlar hiçbir vasfı olmayan tek becerileri TikTok izlemek veya çekmek olan insan tipleri. Siz kitabınızı okuyun kim ne derse desin ister gülsünler vs. umrunuzda olmasın.

Ben de utanıyorum. Utanmasam bile sıkılıyorum, çekiniyorum. Ne var bunda? Problemleri problem etmez isen ortada problem kalmaz.

Notunuzu şimdi okudum. Kızın size güldüğünden emin misiniz? Belki de başka bir şeye gülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı