Toprak koç kimdir?

o1Poseidon

Hectopat
Merhabalar,
İnternet dünyasında sadece 2 fotoğrafı bulunan ve "hocam" hitabıyla tanınan kişi olmasına rağmen internette hakkında neredeyse bilgi yok.
Sanırım Android Oyun Club'tan önce de başka bir sitesi vardı. Son olarak sizce nasıl birisi?
-İyi Sosyal'ler.

Merhabalar,
İnternet dünyasında sadece 2 fotoğrafı bulunan ve "hocam" hitabıyla tanınan kişi olmasına rağmen internette hakkında neredeyse bilgi yok.
Sanırım Android oyun Club'tan önce de başka bir sitesi vardı. Son olarak sizce nasıl birisi?
-İyi Sosyal'ler.

Adamın dibi olduğunu bilirim, gerisi beni ilgilendirmez.

Rivayete göre hocam kelimesini bulmuştur hocam.
efvj3xluufh61.jpg

APK'ları yabancı sitelerden alıp, kendi adını oyun içine kodlayıp kendi sitesinde paylaştığını okumuştum seneler önce. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Çok büyük kısmını kendi yapıyor.
Örneğin Minecraft'ın yeni sürümü çıktığı gün çoğu yabancı siteden çok önce yüklüyor.
Toprak Koç'a dava açsalar yandı. Ömür boyu hapiste tutacak deliller vardır :D.
+1 :D
Adam sırf bu yüzden garanti olsun diye Türk yapımı oyunları kırmıyor veya hile yapmıyor :D

Merhabalar,
Sanırım Android oyun Club'tan önce de başka bir sitesi vardı. Son olarak sizce nasıl birisi?
-İyi Sosyal'ler.

Hakkını helal etmezse tüm Türkiye'yi cehennemlik edecek kişi.

APK'ları yabancı sitelerden alıp, kendi adını oyun içine kodlayıp kendi sitesinde paylaştığını okumuştum seneler önce. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Kendiside kırıyor diye biliyorum hocam. Hatta bir oyunu çıkar çıkmaz kırdığı bilinir. Oyun futbol oyunuydu galiba. İsmini hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı