Topraklamasız priz Kernel Power 41 hatası

Y.Emre1905

Hectopat
Üç senedir bu lanet hatayı alıyorum. Anakart, işlemci, PSU değiştirdim düzeliyor gibi oldu 2 ay reset atmadı 3 gün önce sistem boşta reset attı. Hep sistem boşta reset atıyor. Odadaki prizi söktüm topraklama yokmuş hatta binada yokmuş. Sormak istediğim bu hata topraklama yüzünden olabilir mi? Seasonic 750W Gold PSU kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Kernel 41 hatanın ne olduğunu biliyorsunuz. Priz konusunda bir fikir yürütemeyeceğim ancak sebep olarak BIOS, Driverlar, PSU, GPU, SSD veya HDD power setup gibi sebepleri olabilir. Siz anakart, işlemci ve PSU değişimi yapmışsınız, PSU, anakart, işlemci denklemin dışında. Kullandığınız GPU veya harici bir ekipman varsa sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol edin. BIOS, GPU (AMD) veya sürücü kaynaklı olarak gördüğüm oldu hatayı önceden, ancak değişim yada güncelleme sonucunda halloldu bir sıkıntı kalmamıştı. Umarım çözersiniz

Zaten Kernel 41 hatanın ne olduğunu biliyorsunuz. Priz konusunda bir fikir yürütemeyeceğim ancak sebep olarak BIOS, Driverlar, PSU, GPU, SSD veya HDD power setup gibi sebepleri olabilir. Siz anakart, işlemci ve PSU değişimi yapmışsınız, PSU, anakart, işlemci denklemin dışında. Kullandığınız GPU veya harici bir ekipman varsa sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol edin. BIOS, GPU (AMD) veya sürücü kaynaklı olarak gördüğüm oldu hatayı önceden, ancak değişim yada güncelleme sonucunda halloldu bir sıkıntı kalmamıştı. Umarım çözersiniz
Defalarca sürücüleri bıos' u güncelledim format attım ama 3 gün önce tekrar bu hatanın gelmesi baya moralimi bozdu.

Geri
Yukarı