Tor'dan yanlışlıkla illegal bir siteye girmek

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Tor'da gezinirken yanlışlıkla illegal 18+ çocuk sitesine girdim geçenlerde. Bununla ilgili konu açmıştım bugün ama uyuşturucu sitesiydi o. Bir de bunun için konu açmak istedim. Önüme video çıktı ve otomatik oynatmaya başladı videoyu ve video çok kısaydı. 6-7 saniye falandı. Başıma bir şey gelmesinden korkuyorum bundan dolayı. İnternette biraz araştırma yaptım ve pedomap.live diye bir site tüm bu içeriğe bakanları yakalıyormuş ve gerekli yerlere yolluyormuş. Korkudan ne yapacağımı şaşırdım. Başıma bir iş gelir mi?
Bir daha asla girmem.

Tor'da gezinirken yanlışlıkla illegal 18+ çocuk sitesine girdim geçenlerde. Bununla ilgili konu açmıştım bugün ama uyuşturucu sitesiydi o. Bir de bunun için konu açmak istedim. Önüme video çıktı ve otomatik oynatmaya başladı videoyu ve video çok kısaydı. 6-7 saniye falandı. Başıma bir şey gelmesinden korkuyorum bundan dolayı. İnternette biraz araştırma yaptım ve pedomap. Live diye bir site tüm bu içeriğe bakanları yakalıyormuş ve gerekli yerlere yolluyormuş. Korkudan ne yapacağımı şaşırdım. Başıma bir iş gelir mi?
Bir daha asla girmem.

Oooh seni pedofiliden kervana takarlar bir daha çıkamazsın da xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı