Torreira ve Mertens hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eğer Galatasaray'daki 2 maçına bakıp değerlendiriyorsanız çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Bende ilk maçlarda hiç beğenmedim fakat daha lig yeni başladı biraz sabredilmeli. Kötü başlayıp açılan forvetler var örneğin: 2018 gomis.
Galatasaray'da bir forvetin daha alınacağı da konuşuluyor bence bir forvet daha alınabilir fakat bu oyuncunun çok maliyetli olmaması gerekiyor ve Türk olması gerekiyor 3 Türk kuralından dolayı. Ama konuşulan isim İcardi.

Şu anda hep 2-3 maça bakarak değerlenidiriyoruz. Takımın oynama isteği oyuncuların oynama isteği. Bir örnek ben ne dedim. Trabzon deplasamanda kophenaga kaybetti izledim. Turu geçemez dedim. Öyle de oldu. İstek yok. Bence icardi olmasa olur. Avrupa kupasında olmayan bir Galatasaray için çok fazla transfer. Zaten kulüplerin dünya kadar borcu var.

Galatasaray gereksiz transferler yaptı diyorsunuz fenerbahçe'nin geçen sezon kadrosunda oldukça fazla oyuncu varken elden oyuncu çıkarmaları gerekiren daha da fazla oyuncu aldılar. Avrupa falan diyeceksiniz ama oyuncu sayısı ciddi anlamda gereksiz fazla. Oyuncular arasında huzursuzluk çıkabilir. Ve şampiyon olan takımlara baktığımızda hep ideal bir 11 olduğunu görüyoruz Fenerbahçe'de çok oyuncu var bu yüzden ideal bir 11 yok.

Galatasaray gereksiz transferler yaptı diyorsunuz Fenerbahçe'nin geçen sezon kadrosunda oldukça fazla oyuncu varken elden oyuncu çıkarmaları gerekiren daha da fazla oyuncu aldılar. Avrupa falan diyeceksiniz ama oyuncu sayısı ciddi anlamda gereksiz fazla. Oyuncular arasında huzursuzluk çıkabilir. Ve şampiyon olan takımlara baktığımızda hep ideal bir 11 olduğunu görüyoruz Fenerbahçe'de çok oyuncu var bu yüzden ideal bir 11 yok.

Bizim durumlar biraz karışık hocam. Perreira'dan kalanlar. Jesus'un getirdikleri. Emre'nin aldıkları. Erol un aldıkları. Çarşamba pazarı gibiyiz. Oralara girmeyelim.:D

Bahsettiğiniz takımlarda inanılmaz bi para var özellikle Manchester city'de. Bu yüzden milyon tane oyuncuları var.

@NNUE ajax benfica da da ideal bir 11 yok. Simoine tarzı dar bakış açılı hocalar genelde ideal 11 kullanır. Kötü bir olay değil kim formdaysa o oynamalı.

Ajax her sene değişiyor 2019 da yarı final gören kadronun ilk 11inden kimse kalmadı mesela.

Sonuç anthony 100 milyon para konuşuluyor ve fener de kimi sattı bu sezon çok fazlalık yok gibi takımda.

@NNUE ajax benfica da da ideal bir 11 yok. Simoine tarzı dar bakış açılı hocalar genelde ideal 11 kullanır. Kötü bir olay değil kim formdaysa o oynamalı.

Ajax her sene değişiyor 2019 da yarı final gören kadronun ilk 11inden kimse kalmadı mesela.

Sonuç anthony 100 milyon para konuşuluyor ve fener de kimi sattı bu sezon çok fazlalık yok gibi takımda.
Ajax ve Benfica gibi olmaya çalışan bi türk takımı yok ki zaten adamlar her yıl yeni cevherler keşfetiyolar altyapıdan oyuncu çıkarıyorlar. Fenerbahçe Ali koç geldiğinden beri her sezon 10 transfer yapıyor eljif elmas vedat muriqi kim min jae gibi oyuncular sattı ama gelen paralarla aldığı oyuncular pek bi iş yapamadı bu sezon daha iyi gibiler 3-5 hafta sonra daha net anlarız her şeyi.

@NNUE ismail var ferdi var arda guler var bunların hepsine toplasan 1.5 milyon verdik karlı bir şekilde satarız diye tahmin ediyorum.

En az 30 milyon getirir gibi bu 3 isim.

Daha çok oyuncu satışı yaparsın ajax benfica olmasan bile zaten.

@NNUE ismail var ferdi var arda guler var bunların hepsine toplasan 1.5 milyon verdik karlı bir şekilde satarız diye tahmin ediyorum.

En az 30 milyon getirir gibi bu 3 isim.

Daha çok oyuncu satışı yaparsın ajax benfica olmasan bile zaten.
Gelen parayla alınacak oyuncuları görücez yine çöp olacaklar.

Gelen parayla alınacak oyuncuları görücez yine çöp olacaklar.
3-4 yıldır olduğu gibi

Geri
Yukarı