Torrent çok yavaş indiriyor

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
35 Mbps internette 1 MB/s'ye bile ulaşamadım. Trackerları güncelledim ancak fayda etmedi. Eş sayısı da az değil. Neden böyle olmuş olabilir?

Torrent istemcileri genel olarak yavaş indirir özellikle Free uTorrent. FDM ile Torrent dosyasını yüksek hızla indirebilirsin ya da qBitTorrent kullan.

Yükleyenlerin ayırdığı bant genişliği az olabilir, her paket için mi aynı durum var?
Hız testi için Ubuntu'nun İSO'sunu deneyebilirsiniz. Bunlar genellikle pek çok sağlam kaynak tarafından desteklenir. Benzer şekilde bunda da çok yavaşlık görülürse sorunu yerelde aramak gerek. Alternative downloads | Ubuntu

Hız testi için Ubuntu'nun İSO'sunu deneyebilirsiniz. Bunlar genellikle pek çok sağlam kaynak tarafından desteklenir. Benzer şekilde bunda da çok yavaşlık görülürse sorunu yerelde aramak gerek. Alternative downloads | Ubuntu
Bunda da çok yavaş indiriyor. Hangi ayarları değiştirmem gerekiyor olabilir? Bandwith sınırlayıcısı yok.

Ben ikisini de denedim, qBitTorrent bana daha hızlı geldi açıkçası. Arkada ne kadar gereksiz uygulama varsa kapatın bir de.
Genellikle eşlerin yükleme hızları düşük oluyor hocam. Sıkıntı torrent uygulamalarında değil. uTorrent ücretsiz olsa da ben 4-5 MB/s hızla indirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı