Torrent dosyası için seed işlemi

ROBUST'

Hectopat
Arkadaşlar bir torrent dosyası var fakat kimse seed etmediği için eşler bağlanıyorda kaldı (haliyle dosya eski) ve inmiyor. Tracker ekledim fakat bu dosyayı seed ettirmem lazım. Yani bu şekil yardımlaşma forumları veya siteleri var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Seed eden yoksa o dosyayı istediğin kadar tracker indir yinede indiremezsin tek yolu başka kaynaktan bulmak.

Ne indiriyordun ki? Daha güncel bir torrent aradın mı?
Normalde karşıyım korsan oyuna fakat bu oyun çok eski olduğu için hiç bir platformda da satılmıyor.Bir nostalji yapayım dedim x men origins wolverine indirmek istedim fakat ben 7gb yazan torrent dosyasını indirmek istedim, diğer bi torrent dosyası 4.4gb yazıyordu çok düşük gözüktü işgillendim muhtemelen aynıdır ama sağlama almak istedim. +Olarak oyunda bir bug var belki büyük boyutlusunda yoktur diye düşündüm.Benim indirmek istediğim de seeder yok o yüzden buraya taşıdım konuyu.

Yazıyı yazarken dosya inmeye başladı eşler kısmında bir ip adresi var daha önce yoktu neyse yavaşta olsa iniyor oyun inşallah sonuna kadar indirebilirim.

Ücretsiz olarak 5 GB'a kadar genişletilebiliyordu diye hatırlıyorum.
seedr.PNG

Magnet atsan sıkıntı, ben link atsam apayrı sıkıntı. En iyisi bu işi kendin halletmen.

Geri
Yukarı