Çözüldü Torrent indirme hızı çok düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

378923

Hectopat
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler. Dün başlamıştım indirmeye ve akşam kapatıp sabah devam etmek için açtığımda tüm eşlerin durduğunu gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim çünkü yüzde 95'ini indirdim boşa gitmesin.(Ekran görüntüsü atmaya çalışacağım)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,4 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Forum'da korsana destek verilmiyor diye biliyorum fakat moderatörler konuyu onayladığı için cevap vereceğim. Bu bağlantıya tıklayın ve yapılan işlemleri kendiniz Torrent üzerinden yapın. Eğer ki bir değişiklik olmazsa tracker güncellemeyi deneyin. İnternete "Torrent Tracker Güncelleme" şeklinde aratırsanız güncelleme videoları karşınıza çıkacaktır, izleyerek yapabilirsiniz.
Forum'da korsana destek verilmiyor diye biliyorum fakat moderatörler konuyu onayladığı için cevap vereceğim. Bu bağlantıya tıklayın ve yapılan işlemleri kendiniz Torrent üzerinden yapın. Eğer ki bir değişiklik olmazsa tracker güncellemeyi deneyin. İnternete "Torrent Tracker Güncelleme" şeklinde aratırsanız güncelleme videoları karşınıza çıkacaktır, izleyerek yapabilirsiniz.

Çözüm
Bir baksanız

Şimdiye kadar hiç korsan oyun oynamadınız mı, korsan oyun oynayınca ya da yardımcı olunca ne değişiyor

Çok eskiden oynamıştım, artık oynamıyorum. Lakin ben yardım ederim etmesine de Technopat'da korsana destek verilmiyor.
Korsan için yardım istemiyor ki indirmek için istiyor.

Ne fark ediyor peki 😀 sonuç olarak korsan.

Geri
Yukarı