Çözüldü Torrent indirme hızım düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Herixa

Hectopat
Neden bilmiyorum ama 50 MB indirme hızım olmasına rağmen 2MB/s sabit hızla indiriyorum. Daha 2 dakika önce Speedtest yaptım sonuçları aşağıya bırakıyorum.
Not: Ayarları sıfırladım ancak tracker ekleyince KB/s'yelere kadar düşüyor.

Screenshot_1.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 62
Hadi şimdi korsana destek yok yazayım da hepimiz kuduralım.
Seed ile alakalı olabilir farklı bir uygulama ile deneyebilirsiniz.
Torrent bir P2P teknolojisidir. Bununla korsan indirmek kullanıcıya kalmış. Torrent'te orijinal içerik de var.

Torrent bir P2P teknolojisidir. Bununla korsan indirmek kullanıcıya kalmış. Torrent'te orijinal içerik de var.

Hocam bilgisi olmamasına rağmen gelip gelip korsana destek yok yazıyor bazıları. İyice tepem attı. Belki mesajımı görürler de en azından konuya gelenler bırakır demiştim işe yaradı sanırım.

Artı -2 Eksi
@Recep Baltaş zaten bu videoda detaylıca anlatmıştı. Torrent indirme yöntemi. İster orjinal için kullan, ister korsan için kullan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimki de speettest de 40 çıktı benim internetim 25 normalde yükseltmedim de tekrar Speedtest yaptığımda 22 çıktı. Bir tekrar Speedtest yap istersen bazen yanlış çıkıyor. Herhalde Speedtest'de bende anlamadım. Yani 2 MB indiriyorya normal olabilir.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı