Torrent indirmesi 99.9'da kaldı

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Torrent aracılığıyla bir dosya indiriyorum. 112 GB'lık dosyayı yaklaşık 2-3 günde indirdim lakin 99.9'a geldiğimde 1 MB olan indirme hızı 0.1 KB'lara düştü. Tracker değiştirdim bir şey olmadı. 0.1-0.4 KB arası hızlar seyrediyor. Bazen şanslıysam 1-2 KB'ye yükseliyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim, URL gibi küçük dosyalar varsa ve sende indirirken onları da indirmeyi seçtiysen onları seed eden olmadığı için inmemiş olabilir. Tahminimce ana dosya inmiştir, çalıştırmayı deneyin eğer dediğim gibiyse çalışacak.

Aynı problemden muzdarip farklı kişiler de varmış. Dosya eksik sanırsam. 2 tanesini bulabildim, sonuncusunu bulurum diye umuyorum.

Aynı problemden muzdarip farklı kişilerde varmış. Dosya eksik sanırsam. 2 tanesini bulabildim, sonuncusunu bulurum diye umuyorum.

Ben de Red Dead Redemption indiriyorum 112 GB benimki de belki aynı şeyi indiriyoruzdur diye bir şey soracağım bulabildiğiniz eksik dosyaların linkini atabilir misiniz bende de %99.9'da kaldı normalde 2.5mb/s hızında indiriyordum. Teşekkürler.

Bu saçma sapan şey bende de oluyor. Genelde eski filmlerde geliyor başıma. Şimdi de Doctor Strange'in full BluRay filmini indirirken oldu. 43.2GB dosya, %95'e kadar 6-7mb ile indirirken %96 da 400MB veri kalmışken 60KB'lara düştü ve çözümü yok. Tracker ekleme falan hikaye. Torrent dosyalarının belki de en büyük handikabı bu. Bunun önüne geçilmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı