Torrent Linki Paylaşmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Torrent'le ilgili bir şey sormuştum yada cevap vermiştim bir arkadaşa kullandım diye 1 ay ceza aldım. Yasa dışı paylaşım yapmak yasak falan diye yazı çıktı nerede paylaşım yapmışım dedim cevap veren olmadı. Belki şimdi cevap verir birileri. @Recep Baltaş , @Ali Güngör

Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal
brltpc kardeşim, bu linkte aradığını bulabilirsin. :)
Eyvallah sağol kuralları biliyorum . Torrent linki vermedim yada şurada burada var demedim. Kurallarda torrent linki vermek yasaktır diyor. Torrent zaten yasal bir program paylaşılan dosya yasal değilse o zaman sıkıntı olur. Neyse olan oldu halen yetkili biri nerede ne paylaştığımı söylemiyor. Böyle de kapansın.

Yorumu da silmek yasal mı ? Size de bu yakışır.

Yahu bu konuyu diye mesajını taşıyıp şurda söyledim zaten hangi mesajdan dolayı ceza aldığını. Duruyor geçmişte. TorrentOyun linki paylaşmışsın açık açık. Kapansın konu diyorsun halen.

Torrent Linki Paylaşmak | Technopat Sosyal

Eyvallah sağol kuralları biliyorum . Torrent linki vermedim yada şurada burada var demedim. Kurallarda torrent linki vermek yasaktır diyor. Torrent zaten yasal bir program paylaşılan dosya yasal değilse o zaman sıkıntı olur. Neyse olan oldu halen yetkili biri nerede ne paylaştığımı söylemiyor. Böyle de kapansın.

Yorumu da silmek yasal mı ? Size de bu yakışır.

Bence bu kadar asabi olma. Bu forumun binlerce üyesi var. Yöneticiler hepsiyle bence yeteri kadar ilgileniyor. Belki dediğin konuda bir haksızlık olmuş olabilir. Yeni bir konu açmışsın güzel fakat uygun bir üslupta anlatmalısın derdini.

Haksızlık falan değil. Arkadaş daha yazdığı mesajın nereye gittiğini takip edemiyor. Sonra gelip bize "Size bu yakışır" cinsinden şeyler söylüyor. Kendi utanacak şimdi yazdıkları için.

Haksızlık falan değil. Arkadaş daha yazdığı mesajın nereye gittiğini takip edemiyor. Sonra gelip bize "Size bu yakışır" cinsinden şeyler söylüyor. Kendi utanacak şimdi yazdıkları için.

Öfkeyle kalkan zararla oturur demiş atalarımız. İyi de demiş.

Öfkeyle kalkan zararla oturur demiş atalarımız. İyi de demiş.

Görmemiş olabilirim görmemem utanmam anlamına mı geliyor yada utanmam mı lazım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı