Torrent oyun indirmek sisteme zarar verir mi?

Reddit’e girin, PiratedGames subredditinin sabitlenmiş Megathreadinden torrent ve repack sitelerini bulabilirsiniz. DODI Repacks öneririm, hem hızlı hem güvenilir.

Tabii güvenilir dediysek her zaman bir risk var ortada. Çok kişi tarafından kullanılan bilindik kaynaklarla bu riski azaltabilirsiniz sadece. Yine de virüs kapma riskinizin her zaman olduğunu bilerek bu işlere girin, bilinçli davranın.

Güvenilir bir repacker ise virüslü çıkması biraz zor. Dikkatli olman fayda sağlayacaktır. Bunca zaman bir sürü korsan oyun indirdim çok az virüsle karşılaştım açıkçası.
Ben de sizin gibi hayatım boyunca among us hariç korsan oyun indirdim. Sadece 1 kere virüs ile karşılaştım. O da o zamanlar küçüktüm ve bilmiyordum. O yüzden virüslüydü.

İndirdiğiniz kaynağa bağlıdır.

İndirdiğim Kaynak'deki MW2 Steam'den almıştım 1.3 saat oynadım sonra iade ettim sırf hikayesi güzel diye sonra onu iade edip crack indirdim.

Kaynağa göre değişir. Ama bulaşabilir uyarı falan verdiyse.

Uyarı vermedi hiç, virüs taramasıda aktifti

İndirdiğim Kaynak'deki MW2 Steam'den almıştım 1.3 saat oynadım sonra iade ettim sırf hikayesi güzel diye sonra onu iade edip crack indirdim.

oyunindir.vip 'den indirdim

oyunindir.vip 'den indirdim
oyunindir.club, sağlamindir, fullindir.cafe gibi yerlerden indiriyorum çoğunlukla. Ve @408157 hocamızın dediği gibi kesin güvenilir denmez ama hiç bu sitelerden indirdiğim zaman sorun yaşamadım. Oyunindir.vip sitesinden çok az oyun yüklemişliğim oldu. En çok bu dedğim sitelerden indiriyorum. Ve neredeyse unutuyordum, torrentoyunindir.com sitesinden yükleyebilirsiniz aynı şekilde. Çok güvenilir bir site. Ama çok dikkat edin çünkü aynı sitenin resmen kopyasını yapıyor bazıları. Bir ara kopyasını gördüm ve neredeyse aynı. Url'ye bakmasam, sahte olduğunu anlayamayacaktım o derece. Eğer gerçek sitesinden indirirseniz çok güvenilir bir yer.

Oyunindir. Club, sağlamindir, fullindir. Cafe gibi yerlerden indiriyorum çoğunlukla. Ve @408157 hocamızın dediği gibi kesin güvenilir denmez ama hiç bu sitelerden indirdiğim zaman sorun yaşamadım. sitesinden çok az oyun yüklemişliğim oldu. En çok bu dedğim sitelerden indiriyorum. Ve neredeyse unutuyordum, torrentoyunindir.com sitesinden yükleyebilirsiniz aynı şekilde. Çok güvenilir bir site. Ama çok dikkat edin çünkü aynı sitenin resmen kopyasını yapıyor bazıları. Bir ara kopyasını gördüm ve neredeyse aynı. URL'ye bakmasam, sahte olduğunu anlayamayacaktım o derece. Eğer gerçek sitesinden indirirseniz çok güvenilir bir yer.

Ben o siteden virüs yedşn torrentoyunindirden ve gerçek sitesiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı