Torrent oyun sitelerini kullanmayın

Ethal

Hectopat
Daha fazla  
Yakınım bir torrent sitesinden oyun indirmek istiyordu. Ben de o kesin virüs indirir diye önce benim test edeceğimi söyledim. Korsan Far Cry 5 indirmeyi denedim. Tam da tahmin ettiğim gibi içinden Occamy.C trojanı çıktı. Siteye yorum yazdım, virüs olduğunu belirttim. Anında sildiler. Korsan oyun indirmeyin, indirtmeyin, indirttirtmeyin.

Benim Alman bir Torrent sitem vardı ve hiçbir zaman virüs ile karşılaşmadım. Sadece site biraz eski siteler gibi karışıktı ve genellikle oyunların son sürümü olmuyordu ve her oyun yoktu. Ama %100 güvenilirdi. Torrent desteklemiyorum eğer paranız varsa ve oyunu beğeniyorsanız alabilirsiniz. Benim param var eğer oyunu beğeniyorsam en üstün hizmet ile Steam'dan oynuyorum. Ama eğer beğenmiyorsam 4-5 gün Torrent ile oynayıp siliyorum.

Gidip saçma sapan sitelerden indirirsen virüsü yersin. Ama her virüs uyarısı, virüs değildir. Mesela crackler virüs değildir. Windows bunu kullanılması istemiyor, büyük şirketler MS'ye baskı yapıyor, virüssüz olan bir programı bile engelliyor.

Bu tabii virüs yemeyeceğin anlamına gelmez. Madem korsan oynuyorsun, temiz grubun torrentlerini kullan.

Geri
Yukarı