Torrent seed yüklemesi nedir?

elon_muskk

Hectopat
Fotoda çizdiğim şey ne? Neden indirme bitmedi hala? Karşı tarafa ne gönderiyor? Virüs mü?

tttt.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent kişiler arası çalışır. İndirme bitti. Artik yükleme var. Yükleme yapmanız programdaki ayara göre olur. 3 seçenek var. Belirli bir süre boyunca yapmak, o süre zarfında indiren olsun ya da olmasın sadece süreye bakar. Belirli bir kat yapmak. İndirdiğiniz dosyadan Belirli adette göndermek. Ben 1 kere tamamını indirdim. Bir kere tamamını yüklersem olaya ettim sıfır olur diyebilirsiniz. Veya daha fazla yükleyip katkı yapayım diyebilirsiniz. Veya ben yüklemeyeyim, yükleyenleri enayi durumuna koyayım diyebilirsiniz.

Yani karşı tarafa zaten sizin indirmeniz devam ederken yaptığı gibi oyunu gönderiyor. Lazım olanlara ufak parçalar halinde gönderiyor. Herkese böyle. Birilerinden parça parça toplayıp duruyorlar.

Torrent kişiler arası çalışır. İndirme bitti. Artik yükleme var. Yükleme yapmanız programdaki ayara göre olur. 3 seçenek var. Belirli bir süre boyunca yapmak, o süre zarfında indiren olsun ya da olmasın sadece süreye bakar. Belirli bir kat yapmak. İndirdiğiniz dosyadan Belirli adette göndermek. Ben 1 kere tamamını indirdim. Bir kere tamamını yüklersem olaya ettim sıfır olur diyebilirsiniz. Veya daha fazla yükleyip katkı yapayım diyebilirsiniz. Veya ben yüklemeyeyim, yükleyenleri enayi durumuna koyayım diyebilirsiniz.

Yani karşı tarafa zaten sizin indirmeniz devam ederken yaptığı gibi oyunu gönderiyor. Lazım olanlara ufak parçalar halinde gönderiyor. Herkese böyle. Birilerinden parça parça toplayıp duruyorlar.
görev yöneticisi.PNG

Hocam, sıkıntı var mı acaba?

Sıkıntı yok. Siz ve kalan herkes indirme işi ile daha az uğraşsın diye sıkıştırılmış yükleme yapan bir torrent indirmissiniz. Sıkıştırmaya açmak için sistemi elidnen geldiğince kullanacak.
Hocam indirdiğim yer Oyunindir diye bir siteydi. Ve kurulum yaparken de Rusça şeyler karşıma çıktı. Bu crack'ci güvenilir midir acaba ? Evet biliyorum, daima bir risk vardır da bilinir bir yer midir ?

EMPRESS & Mr_Goldberg bu adamlar cracklemiş.

Dosya adında repack var. Bahsettiğim sıkıştırma olayını bu ifade ediyor.
İndirdiğiniz yer guvenli değil. Türk kaynaklardan indirmeyin. Bilinir bir yer falan değil. Risk falan da yok. Gidip öyle yerlerden indirirseniz var.

Torrent bilgilerinde hash var. Onu paylaşır mısınız?

Dosya adında repack var. Bahsettiğim sıkıştırma olayını bu ifade ediyor.
İndirdiğiniz yer guvenli değil. Türk kaynaklardan indirmeyin. Bilinir bir yer falan değil. Risk falan da yok. Gidip öyle yerlerden indirirseniz var.

Torrent bilgilerinde hash var. Onu paylaşır mısınız?
Hocam FitGirl'ü şimdi keşfettim en güvenlisi oymuş (Orijinal sitesinden indirirsem tabii ki ). Şimdi bir daha onu indirip kurmam çok zaman alacak. Sıkıntı çıkar mı şu an indirdiğimi oynasam ?

Buyrun.
tytytytytytytytyty.PNG

Hocam ayrıca indirdikten sonra dosyayı kontrol ettirdim bir de.

Link paylaşmak yasak ama, söylediğim sitede "torrent repack" adlı linkten indirdim.

Geri
Yukarı