Torrent üzerinden oyun indirmek ne kadar güvenli?

Hem o oyunları babanızın hayrına yapmıyorlar. kimse 400 TL'lik oyunu sana beleşe vermez, düşün.
Scene gruplarından haberiniz yok sanırım? Gerçekten bu oyunları zevk için crackleyen insanlar var ve içine zararlı yazılım koymuyorlar. Herhangi bir crack'in içinde zararlı yazılım var ise onu büyük ihtimal crack'i dağıtan site koymuştur. Crack yasal değil tabi ki buna itirazım yok ama crack oyun indirme konusunda bilginiz var ise zararlı yazılım yemeden istediğiniz oyunu indirebilirsiniz.

Aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Scene gruplarından haberiniz yok sanırım? Gerçekten bu oyunları zevk için crackleyen insanlar var ve içine zararlı yazılım koymuyorlar. Herhangi bir Crack'in içinde zararlı yazılım var ise onu büyük ihtimal Crack'i dağıtan site koymuştur. Crack yasal değil tabii ki buna itirazım yok ama crack oyun indirme konusunda bilginiz var ise zararlı yazılım yemeden istediğiniz oyunu indirebilirsiniz.

Aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ederim.

VirusTotal bu siteye URL'yi yazarsa sıkıntı olmaz.

Merhaba arkadaşlar, elimden geldiğince ve bütçem yettiği sürece oyunları hep orijinal alırım, ancak sistemime zarar gelecek korkusu ile de cracklı oyunları indirmem. Geçen gün arkadaşım ile konuştuğumda 300-400 TL bandında oynamak istediğimi ancak öğrenci olduğumdan alamadığımı söyledim. O da bütçemi zorlayan oyunları torrent ile indirirsen problem olmaz dedi. Virüs sorunundan korkuyorsan da Norton veya karpersky gibi programlar varken indir problem görürsen silersin dedi. Bu mantık ne kadar doğru aranızda gerçekten anlayan arkadaşlara soruyorum bu mantık doğru mudur? Virüs programları garanti olarak mining veya seed gibi işlemleri oyun içinde varsa algılar mı?
Not: Norton kullanıyorum.

Witcher 3'ünden Assassin's Creed Syndicate ine prototype 2'den NFS oyunlarına hepsini torrent olarak indirip oynamış biriyim indirdiğin siteye dikkat edersen hiçbir sorun olmaz bu ülkede üst düzey oyunları oynamak için aylık maaşının hepsini oyunlara vermen lazım o yüzden torrente karşı çıkan insanları anlayamıyorum.

Illa orijinal isteyenler icin de internette ortak Steam hesaplari var offline hikaye oyunlari icin 4 5 kisi ayni Steam hesabindan oyun oynuyor. 200 300 liralik oyunlar bu sayede 15 20 liralara geliyor. Bana gore bir oyuna 300 lira verilmez. Bu da torentin baska bir alternatifi.

Yeni konular

Geri
Yukarı