Çözüldü Torrent yasal mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de pahalı olan bir oyunu torrenten korsan bir şekilde indirmek istiyorum. Yasal mıdır? Sadece oyun yüklemek için kullanacağım.

Burada bir sorun var arkadaşlar. Bende bilmiyorum yasal mıdır değil midir ama biriniz yasal, biriniz yasal değil diyorsunuz. Şöyle söylemlerde bulunmayın (hanginiz ki yanlış bilgi ise). Kesin bilmediğiniz bir şey hakkında lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Edit : Kusura bakmayın, soruda korsan oyundan bahsetmiş. Mahmut isimli arkadaşın da söylemi doğru oluyor :D

Korsan oyun yasal değildir. Yasal olsa neden oyun üreticileri oyunu ücretli çıkarsın? Veya parayla alanlar enayi mi niye alsınlar?

Steam'de pahalı olan bir oyunu torrenten korsan bir şekilde indirmek istiyorum. Yasal mıdır? Sadece oyun yüklemek için kullanacağım.

Kullanım amacına göre değişir ama siz ücretli bir şeyi ücret ödemeden elde etmek istiyorsunuz. Sizce yasal gibi mi duruyor?

Burada bir sorun var arkadaşlar. Bende bilmiyorum yasal mıdır değil midir ama biriniz yasal, biriniz yasal değil diyorsunuz. Şöyle söylemlerde bulunmayın (hanginiz ki yanlış bilgi ise). Kesin bilmediğiniz bir şey hakkında lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.
Hocam korsan oyun indirmek yasal mı? Burda net bir bilgi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı