Torrent'dan korsan oyun indirince gerçekten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esrarengiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık açıklığa kavuşması gerekiyor. Bazıları diyor ben yıllardır indiriyorum sorun olmuyor kimisi diyor kesinlikle virüs vardır indirme. Kimisi şans diyor, virüs var diyen arkadaşlar neye göre virüs olduğunu söylüyor? Demek ki kendisi de indiriyor ve virüs olduğunu biliyor ama korsana hayır diyor. Karışık durumlar. İndiren arkadaşlar bir sorun yaşayanınız oldu mu? İndirmeyen arkadaşlar siz de nasıl biliyorsunuz bunu hadi büyük çaplı oyunlara koyarlar ama küçük çaplı oyunlar için uğraş verirler mi sizce?

İçine koyulmuşsa bulaşır ruhun bile duymaz eğer bir antivirüs yoksa.
Bir virüs benim sistemimi yormuyorsa saçma sapan şeyler yapmıyorsa. E ben de o bilgisayardan banka kartı girmiyorsam dolaşsın ne olacak :D.
Bir oyun ve bir HDD veya SSD aynı fiyat bu arada.

Bir virüs benim sistemimi yormuyorsa saçma sapan şeyler yapmıyorsa. E ben de o bilgisayardan banka kartı girmiyorsam dolaşsın ne olacak :D.
Bir oyun ve bir HDD veya SSD aynı fiyat bu arada.

İyi sen YouTube izleme botu olursun.

Virüsün her türlüsü zararlıdır masum gibi gözükür bir an çalar görürsünüz.

Torrent olsun ya da olmasın korsan oyunlarda ve programlarda her zaman zararlı yazılım bulaşacak diye bir kural yok ama böyle bir risk var. Risk olduğu için de genel olarak korsan oyun ve program yüklenmesini doğru bulmuyorum ve güvenlik riski olarak görüyorum. İhtiyaç olunan içerikler her zaman resmi kanallardan edinilmelidir.

İyi sen YouTube izleme botu olursun.

Virüsün her türlüsü zararlıdır masum gibi gözükür bir an çalar görürsünüz.
Neyi çalacak? Banka kartı giriyoruz sanki :D. İzleme botu derken eğer video açması diyorsan direkt gözüküyor. Bu arada karşı mesaja gülücük atman bilemiyorum.

Neyi çalacak? Banka kartı giriyoruz sanki :D. İzleme botu derken eğer video açması diyorsan direkt gözüküyor. Bu arada karşı mesaja gülücük atman bilemiyorum.
Takma onu orjinal fanboyu falan herhalde. Antivirüs denen şeyden haberleri yok bunların.

Güvenli yerden indirirseniz virüs bulaşmaz. "Hemen indir! Şimdi indir! Ücretsiz indir!" gibi olan linklere de tıklamazsanız virüs bulaşmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı