Torrent'dan korsan oyun indirince gerçekten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esrarengiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık açıklığa kavuşması gerekiyor. Bazıları diyor ben yıllardır indiriyorum sorun olmuyor kimisi diyor kesinlikle virüs vardır indirme. Kimisi şans diyor, virüs var diyen arkadaşlar neye göre virüs olduğunu söylüyor? Demek ki kendisi de indiriyor ve virüs olduğunu biliyor ama korsana hayır diyor. Karışık durumlar. İndiren arkadaşlar bir sorun yaşayanınız oldu mu? İndirmeyen arkadaşlar siz de nasıl biliyorsunuz bunu hadi büyük çaplı oyunlara koyarlar ama küçük çaplı oyunlar için uğraş verirler mi sizce?

Orası ayrı ama gene bir veri girdiği anda çalar.
Epic games hesabı gider sonuçta milletin yarısı beleş diye Epic üyesi.

Buna bir şey bulun bari :D.
Beleş diyorsun zaten indirmişim oynamışım. Çalsa ne olacak? Tekrar isteyince yine kendi güvenilir sitemden indiririm. Bak antivirüs (cracksiz abartmayın ha) var elinden geleni yapar geri kalanı kalsın.

Beleş diyorsun zaten indirmişim oynamışım. Çalsa ne olacak? Tekrar isteyince yine kendi güvenilir sitemden indiririm. Bak antivirüs (cracksiz abartmayın ha) var elinden geleni yapar geri kalanı kalsın.

Kanka bunlar Windows Defender kullanıyor Windows Defender'de her korsana virüs diyor bunlar da burada ağlıyor crack virüs diye.

Bile bile sistemine virüs sokan tek üye sensin tebrikler :D.

Gereksiz yere sizle tartışmak istemiyorum size kalsa zaten hep siz haklsınız değmez yani.
Size kalsa Crack devam oyunu yapan adam zaten vahiyle falan yapıyor ortada emek yok sen devam et korsana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı