Torrent'dan korsan oyun indirince gerçekten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esrarengiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık açıklığa kavuşması gerekiyor. Bazıları diyor ben yıllardır indiriyorum sorun olmuyor kimisi diyor kesinlikle virüs vardır indirme. Kimisi şans diyor, virüs var diyen arkadaşlar neye göre virüs olduğunu söylüyor? Demek ki kendisi de indiriyor ve virüs olduğunu biliyor ama korsana hayır diyor. Karışık durumlar. İndiren arkadaşlar bir sorun yaşayanınız oldu mu? İndirmeyen arkadaşlar siz de nasıl biliyorsunuz bunu hadi büyük çaplı oyunlara koyarlar ama küçük çaplı oyunlar için uğraş verirler mi sizce?

Bende Kaspersky var miss cracke crack olduğu için virüs demiyor, virüslüyse virüs diyor.

Sanki bilmiyoruz :D. Kaspersky daha darkcomet rat(remote acces tool) tespit edemiyor aman diyeyim güvendiğin dağlara kar yağmasın :D.

Kendim denedim ve deneyeni gördüm daha rat bulamıyor rat!

Sanki bilmiyoruz :D. Kaspersky daha darkcomet rat(remote acces tool) tespit edemiyor aman diyeyim güvendiğin dağlara kar yağmasın :D.

Kendim denedim ve deneyeni gördüm daha rat bulamıyor rat!

Sen ne kullanıyorsun? ESET çöpünü falan mı :D?

Güzel sallıyorsun. Bütün antivirüsler crackleri virüs sanar. Repack ise virüs sanmaz ama.

Kanıt? Nedense o kadar crack indirdim virüslü olmayan hiçbirine virüs demedi :D.

Bile bile sistemine virüs sokan tek üye sensin tebrikler :D.

Gereksiz yere sizle tartışmak istemiyorum size kalsa zaten hep siz haklsınız değmez yani.
Size kalsa Crack devam oyunu yapan adam zaten vahiyle falan yapıyor ortada emek yok sen devam et korsana.
Bile bile değil bildiğim siteden indiriyorum. Virüs bulaşma ihtimali yok. Hadi bulaştı diyelim, rahatlıkla anlarım. Hadi sistemi sömürmüyor bir hata vermiyor bu yüzden farketmedim diyelim. E bu Antivirüs? O da bulamadı diyelim. Neyi çalacak? Minecraft hesabı mı?

Sen ne kullanıyorsun? ESET çöpünü falan mı?

Kanıt? Nedense o kadar crack indirdim virüslü olmayan hiçbirine virüs demedi :D.
Öncelikle bir süre Kaspersky kullandım. Virüs olmadığından emin olduğum siteden indirdiğim torrenti virüs sandı. Sonra Bitdefender'a geçtim. O da virüs sandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı