Torrentten indirme yaparken %100 disk kullanımı

AesgAziz

Decapat
Torrent'ten indirme yapmak resmen işkence haline geldi. 5GB'lik film indirirken veya herhangi bir dosya indirirken uzun süre %100 disk kullanımına ulaşıyor. Hiçbir programı kullanamıyorum. Aradan 30-40dk geçtikten sonra disk kullanımı normale dönüyor. Torrent diskin %20-30'unu falan kullanırken görev yöneticisinde "System" denilen zımbırtı kalan diski o sömürüyor. Aslında torrent fazla sömürmüyor, System denilen şey çok fazla kullanıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• 1resim.png
    1resim.png
    133,8 KB · Görüntüleme: 37
  • resim2.png
    resim2.png
    137,1 KB · Görüntüleme: 37

Blue_Energy

Centipat
Yer
Rocket League Sevenler Derneği Başkanı
Torrent'ten indirme yapmak resmen işkence haline geldi. 5GB'lik film indirirken veya herhangi bir dosya indirirken uzun süre %100 disk kullanımına ulaşıyor. Hiçbir programı kullanamıyorum. Aradan 30-40dk geçtikten sonra disk kullanımı normale dönüyor. Torrent diskin %20-30'unu falan kullanırken görev yöneticisinde "System" denilen zımbırtı kalan diski o sömürüyor. Aslında torrent fazla sömürmüyor, System denilen şey çok fazla kullanıyor. Bunun bir çözümü var mı?
Korsana destek yok ama diskine yazma işlemi yapıldığından olabilir.

Artı -6 Eksi

hamzakemal

Femtopat
Yok bende de 4 GB RAM'ın 2 GB'sini torrent yiyordu.

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
arkanı döndüğünde önünde, önüne baktığında arkada
Sadece torrent indirirken böyleyse sorun yok ama hep böyleyse bir sorun olabilir.

AliLutfi123

Picopat

Sistem özelliklerinizi belirtin.

İbrahim Gürel

Centipat
Yer
HTML öğrenmeye çalışıyor :D
Yukarı