Toshiba i3 2350M laptopun değeri nedir?

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar özellikler şunlar.

-Ekran kartı: Intel HD Graphics 3000.
-RAM: 4 GB.
-Işlemci: Intel Core i3 2350M 2.30 GHz.
-Hard disk: 250 GB.
-Işletim sistemi: Windows 8.1
-Toshiba Satellite L755-S5110
-Konfor olarak10/7 alır.
Kamera ve mikrofonu bozuk. Hoparlörü ise sürücü kaynaklı kesinti yapıyor çözemedim. Bataryası neredeyse ölü şarjda kullanıyorum. Laptopun değeri nedir? Kaça verilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasa çok bozuk, karışık. Herkes fiyatları şişiriyor şişirebildiği kadar. Böyle bir laptopu 2500'e koyan da var 1500'e de. Alan yok ki satıcı koysa nolur... Gözümde değeri 1500 tl falandır bu dolar kurları ile.

Piyasa çok bozuk, karışık. Herkes fiyatları şişiriyor şişirebildiği kadar. Böyle bir laptopu 2500'e koyan da var 1500'e de. Alan yok ki satıcı koysa nolur... Gözümde değeri 1500 tl falandır bu dolar kurları ile.
Kamerası mikrofonu çalışan bir laptop ile takas etmek istiyordum o yüzden sordum teşekkürler.

Yoklayın Letgo'dan. Benzer ürünlerin fiyatlarını baz alarak. Her malın vardır bir alıcısı. Yerine aldığınız ürüne de bir SSD taktınız mı, oyun hariç her işinizi görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoklayın Letgo'dan. Benzer ürünlerin fiyatlarını baz alarak. Her malın vardır bir alıcısı. Yerine aldığınız ürüne de bir SSD taktınız mı, oyun hariç her işinizi görür.
Takas istiyorum fakat böyle bir bilgisayarı kimse takas etmez. Donanımsal olarak yazdığım şeyler sorunlu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca;

Son düzenleme:

Geri
Yukarı