Toshiba laptop açılmıyor

Bilgisayarımın şarj ışığı yanmıyor, açma/kapama düğmesine bastığımda açılmıyor;

Problem adaptörünüz veya bataryanızdan kaynaklanıyor olabilir.

1. Şarj aletinin prize takılı olduğunu ve bağlantı kablosunun düzgünce takılı olduğunu kontrol edin. Elinizde başka bir Toshiba sarj aleti var ise onla da deneyin.
  2. Bilgisayarınızdan batarya ve pili çıkarıp tekrar açmaya deneyin. Eğer bataryanızı çıkardıktan sonra cihazınız çalışıyor ise muhtemelen Toshiba bataryanızdan ya da anakart şarj devresinden kaynaklan sorun nedeniyle cihazınız kendini korumaya almıştır. Her iki durumda cihazınıza müdahale etmeyin, ve direk servisimize getirin.
  3. Adaptörünüzün ucunu güç girişine bastırarak cihazınızı açın. Eğer şarj adaptörünüzü bastırırken oynatınca şarj ışığı yanıyor ise muhtemelen güç girişi kırılmış servisimiz de şarj girişi değiştirilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay tam nasıl gelişti?
dün cs oynuyordum. biraz ısındı. bozulmasın diye kapattım. bugün oynamaya karar verdim ama açılmadı.
Bilgisayarı kapatmadan önce PC'ye zarar verecek bir şey yaptınız mı yaptıysanız nedir?

biraz ısındı. sadece bu. ve cs oynadım.
Modeli nedir? Batarya bozulmuş olabilir.

Satellite s50t - A107
Düşürdünüz mü?
Şarjdayken elektrik gitti mi?
Voltajından emin olduğunuz bir prizde mi kullanıyordunuz?

hiç düşürmedim. dün elektrik kesildi ama şarjda bıraktığımı hatırlamıyorum. galiba evet.

Büyük ihtimalle sorun şarj aletinizde bilgisayarınızın şarjı bitmiş ve açılmıyor farklı bir şarj aleti denemelisiniz.

Büyük ihtimalle sorun şarj aletinizde bilgisayarınızın şarjı bitmiş ve açılmıyor farklı bir şarj aleti denemelisiniz.
Bendede toshiba laptop var elektirik kesilince şarj aleti bozuldu benimkininde. Yenisini alabilirsiniz
dün cs oynuyordum. biraz ısındı. bozulmasın diye kapattım. bugün oynamaya karar verdim ama açılmadı.

biraz ısındı. sadece bu. ve cs oynadım.

Satellite s50t - A107

hiç düşürmedim. dün elektrik kesildi ama şarjda bıraktığımı hatırlamıyorum. galiba evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı