Toshiba Laptop RAM Upgrade - M471B5173QH0 - YKO

Xpeaw

Hectopat
Daha fazla  
Benim 4+4 8 GB RAM'im var Aida 64'den baktim ve bilgisayarim 16 GB RAM kaldirabiliyor RAM'larim Samsung 4 GB DDR3 PC3-12800 SO-DIMM RAM bunlarin part numarasi ayni sorunsuz calismaktalar. Şnternette arastirdim Samsung 8 GB DDR3 PC3-12800 SO-DIMM RAM'lar buldum bunları cikartip 8+8 16 GB RAM takicaktim fakat part numarasinin ayni olmadigini gördüm. Acaba alsam ve taksam bilgisayarima uyusma sorunu olmadan sorunsuz calisirlar mı?
  • Bilgisayarımdaki Part NO: M471B5173QH0 - YKO
  • Satin Alicagim Ramlarinki: M471B1G73QH0 - YKO
İnternette aradim fakat benim part no larimle eslesen bulamadım fakat 2 RAM'i de cikarttigimde RAM slotlari bosken bunları taksam anakart ve RAM'lar arasinda bi uyusmazlik olur mu?
NOT: 2 slot oldugu icin 2 ramide cikarticam bu yüzden 2 RAM satin alicam onlarin part nosu ayni benim merak ettigim alicagim RAM'lar eski RAM'larimden part no su farkli olucagi icin bi sikinti cikar mi?
Sadece part nosu farkli diger her sey ayni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı