Toshiba Notebook Adaptörü Bozuldu

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar kuzenimin Toshiba bilgisayarının adaptörü bozuldu. Ancak nasıl bir adaptör alınacak bilmiyorum. Toshiba'nın kendi sitesinden alırsak "19V 3.95A (3.9A)" modelini alıcaz galiba. Bataryanın adaptörün arka kısmında aynı özellikler yazıyor çünkü. Ancak 90 lira. Biraz daha ucuza bulamazmıyız? Ben bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada PC'nin modeli Toshiba Satellite L300.

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Toshiba'nın kendi sitesinden satılıyor. Orjinal olduğuna göre kalitelidir herhalde. Kuzenime almasını söyliycem teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bilgisayar kuzenime acil lazım olduğu için Addison NB-AD90A Notebook Adaptör 90W USB'li - Electro World bu adaptörü aldık. Bir sorun çıkmaz dimi?
Çok acele etmişsiniz.Fiyatı uygunda değil. Orjinal adaptör almak varken bunu almak ... Hayırlı olsun ama bu fiyata aldıysan çok pahalı.

KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Çok acele etmişsiniz.Fiyatı uygunda değil. Orjinal adaptör almak varken bunu almak ... Hayırlı olsun ama bu fiyata aldıysan çok pahalı.

Darty'den aldık. 70 lira ödedik. Etiketinde 100 lira yazıyordu kasaya gidince düştü. Teşekkürler.

Yukarı