Toshiba P300 500 GB Amazon üzerinden alınır mı?

nadirgoktan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mevcut bilgisayarımda 250 GB M.2 NVMe SSD bulunuyor. HDD'den bu teknolojiye geçtiğim için inanılmaz mutluyum 2 aydır :) Tabii oyun oynanan bilgisayarlarda bu depolama yeterli değil. Steam oyunları için 500 GB veya 1 TB HDD almayı düşünüyorum. Bütçem düşük olduğu için HDD alacağım. Sitede yaptığım araştırmada 500 GB HDD'lerin artık üretilmediğini ya da satışta varsa bile 2. el olduğu ve defalarca kullanılma ihtimali olduğunu öğrendim. Amazon'un sitesinde gezerken Toshiba'nın P300 modeli 500 GB HDD'sinin Amazon'un kendisinin sattığını gördüm. Bu ürünün ikinci el olma ihtimali var mı? Eğer yok ise bunu alayım ama ihtimal varsa 1 TB olanı alacağım mecbur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon kendisi sattığı için alabilirsiniz. Normalde 500 GB HDD'lerin üretimi yok ama Toshiba kaldı herhalde üreten. :D
Hocam inanın size özel mesaj atmanın bir yolunu arıyordum bir türlü bulamadım :) Model eski falan mı acaba? Sizin tavsiyenize göre alıyorum madi duruma göre ya wd blue ya p300 düşündüm. Ama 1tb olanı daha güncel bir teklonoji 500gb olanı daha eski bir teknoloji olma ihtimalini soracaktım size

@nadirgoktan Bu üretimi duran 500 GB HDD'lerden değil. Toshiba'nın sitesinde de yer alıyor hatta.
Amazon gibi bir satıcının ikinci el ürün satacağını zannetmiyorum. Zaten 1 ay iade hakkınız var Amazon'da. Beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz 1 ay içerisinde. :)

Özel mesajlar kapalı hocam. Açık olsa bile oralardan soru sormak yasak.

Geri
Yukarı