Toshiba PC ekrana görüntü gelmiyor

Birkay Levent

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım, ve mutluyum sizlere bir sorum olacaktı;

2 Gün önce akşam PC'mi kapattım ve yatmak için hazırlandım PC'yi daha çok yeni aldım. Evkur'dan Toshiba 3370 TL'ye sonra Sabah kalktığımda PC'nin açılmadığını gördüm. Aslında PC açıktı ama görüntü gelmiyordu. Neyse Evkur'a götürdük ve bilgisayarı değiştirmeye karar verdiler sizce ne olmuş olabilir? Ben mi yanlış bir şey yaptım acaba PC'min özellikleri;

İşlemci:Intel Core I7 3.4 Ghz Turbo Boost
Ekran Kartı:AMD radeon 7670 2 GB Ekran Kartı
RAM:8 GB DDR 3 RAM
İşletim Sistemi:Windows 8 64 Bit

Sizce arkadaşlar Sorun nedir? Birkaç arkadaşa sordum üretim hatası dediler. PC gayet iyi çalışıyordu taki dün sabaha kadar.
İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım, ve mutluyum sizlere bir sorum olacaktı;

2 Gün önce akşam PC'mi kapattım ve yatmak için hazırlandım PC'yi daha çok yeni aldım. Evkur'dan Toshiba 3370 TL'ye sonra Sabah kalktığımda PC'nin açılmadığını gördüm aslında PC açıktı ama görüntü gelmiyordu. Neyse Evkur'a götürdük ve bilgisayarı değiştirmeye karar verdiler sizce ne olmuş olabilir? Ben mi yanlış bir şey yaptım acaba PC'min özellikleri;

İşlemci:Intel Core I7 3.4 Ghz Turbo Boost
Ekran Kartı:AMD radeon 7670 2 GB Ekran Kartı
RAM:8 GB DDR 3 RAM
İşletim Sistemi:Windows 8 64 Bit

Sizce arkadaşlar Sorun nedir? Birkaç arkadaşa sordum üretim hatası dediler. PC gayet iyi çalışıyordu taki dün sabaha kadar.
İyi Forumlar.

Senin tek yanlışın, o da Evkur’dan Bilgisayar almak. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı